Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Hollandse bouilloire 2144
Antieke Hollandse bouilloire
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke tinnen brandewijnkom 2145
Antieke tinnen brandewijnkom

Resultaat:

150 EUR

Antiek 5-delige tinnen mocca set 2146
Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antiek tin 2147
2x Antiek tin

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw 2148
Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek tin (7x) (divers) 2149
Lot antiek tin (7x) (divers)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tinnen Gero schaal + trechter 2150
Tinnen Gero schaal + trechter

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek Jugendstil kledingrek, 1915 2151
Antiek Jugendstil kledingrek, 1915

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen 2152
Lot carbidlampen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot antieke carbidlampen 2153
Lot antieke carbidlampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen (19x) 2154
Lot carbidlampen (19x)

Resultaat:

130 EUR

Miniatuur portret in lijst 2155
Miniatuur portret in lijst
Startprijs 50 EUR
12 Messen, hoorn heft 2156
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieke kruideniersweegschaal, 1915 2157
Antieke kruideniersweegschaal, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pepsi reclame 2158
Pepsi reclame

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boek met stalen + Presse papier 2159
Boek met stalen + Presse papier

Resultaat:

45 EUR

Oude tabakspot + Hero asbak 2160
Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oud huisaltaar 2161
Oud huisaltaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos 2162
Antieke speeldoos

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude dames bontjas (nerts) 2163
Oude dames bontjas (nerts)

Resultaat:

50 EUR

Groot lot mineralen 2164
Groot lot mineralen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke messing haardset, 1900 2165
Antieke messing haardset, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude wit-marmeren schouw 2166
Oude wit-marmeren schouw

Resultaat:

450 EUR

Antieke haardset, 1900 2167
Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR