Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud celluloid China/Japan. Bestaande uit: Drakenboot met zes figuren + oester met zeven figuren. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Originele Amerikaanse maiskolfpijp, voorzien van originele fabriekssticker; z.g.n. Missouri Meerschaum. U.S.A. 13x28cm. In goede staat
Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.