Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB3379. In nieuwstaat.
Lot divers antiek. Bestaande uit: Twee messing kandelaren, 19e eeuw. Kleine tinnen kraantjeskan, 19e eeuw. Zeven stuks messing passers, sleutelrekje, gewichtenblok. Afmeting: 9 - 33 cm. In goede staat...
Lot Chinese/Oosterse natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Konijn (fluit), duif (fluit), duif, varken en vier bustes. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse albasten poedels. Bij één basement chips. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Spaanse bronzen vijzel met ribben. Stamper, 18e eeuw. Afmeting: 7,3 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Twee paar handgemaakte Oosterse gouden damesschoenen. Leer met goud (brokaat). Ongedragen. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.
Acht fantasie/sneeuwbollen met speeldoos. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.
Vijf maal scheepvaart. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mapro scheepsklok + barometer, twee maal scheepshoorn, één maal messing brandblusser. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB4099. In nieuwstaat.
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.
Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.
Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oude Majolica twee-lichts lamp met messing voet en porseleinen bloem. Handbeschilderd. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm.
Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...
Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.
Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat
Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.
70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.