Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oud antiek messing 2432
4x Oud antiek messing
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Antieke tabakskokers 2433
3x Antieke tabakskokers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Art Nouveau-stijl lamp 2434
Grote Art Nouveau-stijl lamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klassieke lamp 2435
Klassieke lamp

Resultaat:

40 EUR

Antiek kistje met Vogelaugen furnier, 1900 2436
Antiek kistje met Vogelaugen furnier, 1900
Startprijs 70 EUR
4x Chinese natuurstenen bloempotjes 2437
4x Chinese natuurstenen bloempotjes
Startprijs 70 EUR
3x Oud China 2438
3x Oud China
Startprijs 50 EUR
Antieke fotolijst, 1900 2439
Antieke fotolijst, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Martell Cordon Bleu cognac 2440
Martell Cordon Bleu cognac

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke duivenkooi, 1900 2441
Antieke duivenkooi, 1900

Resultaat:

325 EUR

Antieke theestoof, 19e eeuw 2442
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
2 Kandelaren met figuren 2443
2 Kandelaren met figuren
Startprijs 120 EUR
Antiek tafelstuk met kristalglas , 1880 2444
Antiek tafelstuk met kristalglas , 1880
Startprijs 120 EUR
Antieke Engelse sextant (nautisch instrument) 2445
Antieke Engelse sextant (nautisch instrument)
Startprijs 275 EUR
2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900 2446
2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900
Startprijs 120 EUR
2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw 2447
2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Oude tafellamp in Louis Seize-stijl 2448
Oude tafellamp in Louis Seize-stijl
Startprijs 175 EUR
2x oud celluloid China/Japan 2449
2x oud celluloid China/Japan
Startprijs 35 EUR
Lento thermometer 2450
Lento thermometer
Startprijs 60 EUR
Antieke bierpul met plaquette 2451
Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 30 EUR
2x Antieke inktstellen 2452
2x Antieke inktstellen
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese theetegel 2453
Oude Chinese theetegel
Startprijs 50 EUR
Kroonluchter, 19e eeuw 2454
Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
3x Antieke kaarskandelaren, 1900 2455
3x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Penkadelaren, 19e eeuw 2456
2x Penkadelaren, 19e eeuw

Resultaat:

85 EUR

4x Meerschuimpijpen, 19e eeuw 2457
4x Meerschuimpijpen, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964 2458
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startprijs 40 EUR
Antieke Japanse/Chinese cloisonne vaas 2459
Antieke Japanse/Chinese cloisonne vaas
Startprijs 70 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2460
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
Decoratieve dolk uit Jemen 2461
Decoratieve dolk uit Jemen
Startprijs 50 EUR
5x Oud/antiek messing 2462
5x Oud/antiek messing
Startprijs 45 EUR
2x 60-er Jaren bureaulampjes 2463
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 40 EUR
Bronzen spiegel, 19e eeuw 2464
Bronzen spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Staande lamp, 1940 2465
Staande lamp, 1940

Resultaat:

20 EUR

3x oud cloisonne 2466
3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR
2x Buffelhoorn, 20e eeuw 2467
2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Kandelaren, 1850 2468
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Theekistje, 19e eeuw 2469
Theekistje, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Eisenloeffel theekan, 1920 2470
Eisenloeffel theekan, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6x Divers koperwerk 2471
6x Divers koperwerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Oosters brons 2472
2x Oosters brons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie theekist, 19e eeuw 2473
Mahonie theekist, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Lot China (5x) 2474
Lot China (5x)
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Inktpotten + visschaal 2475
2x Inktpotten + visschaal

Resultaat:

30 EUR

Documentenkistje (teak) 2476
Documentenkistje (teak)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Divers oud/antiek koperwerk 2477
Divers oud/antiek koperwerk

Resultaat:

40 EUR

Wanddecoratie (keramiek) 2478
Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 90 EUR
Lot oud/antiek divers (4x) 2479
Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 25 EUR