Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Zware antieke gietijzeren deurstopper in de vorm van een zwaan. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee vijftien-lichts kandelaren van het merk Fink. Afmeting: 58 x 38 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke etalage koppen. Divers. Circa 1930 en later. Diverse materialen. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren krekel-ei met schroefdraad. Twee-delig. Opengewerkt. Circa 1900. Afmeting: 7 x 4,5 cm ø. In goede staat.
Antieke kopergeslagen historisme paraplubak met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse picknickmand met originele inhoud. Drew & Sons Paccadilly Circus London. Afmeting: 28 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans of Chinees lakwerk diorama gemaakt van kurk. Pagodes en rotsen met kraanvogels. Circa 1900. Afmeting: 31 x 45 x 16 cm. In goede staat.