Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schemerlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Drie antiek bewerkte koperen zwavelbakjes. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse lakwerk pennendoos met vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 24 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Afmeting: 10,5 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen met cloisonne en albast vaasjes. Met handbeschilderde putti decors en florale cloisonne. Gesigneerd A. Afmeting; 17,5 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek wandkleed met religieuze voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 150 x 130 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen monnik. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. Afmeting: 6,3 x 4 x 3 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen knopen met gelukskralen. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.
Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal geprepareerde vogels. Eén maal goudfazant + één havik. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat
Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee oude messing bewerkte kistjes. 20e Eeuw. Eén maal Empire-stijl met leeuwen, ranken en vogels. Eén maal Oosterse-stijl, floraal. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.
Mont blanc pen, Meisterstuck Pix, rollerbal. 13,5cm. In goede staat
Set met 3 Parker pennen model Sonnet met 2 balpennen en een vulpen. In goede staat
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
Zware vergulde 19e eeuwse bronzen Louis Seize-stijl wandkaarskandelaar. Vijf-lichts. Afmeting: 53 x 44 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken bordenrek. Circa 1870. Afmeting: 122 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Asbak gemaakt van paardenhoef + antieke plated kurkentrekker. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Vier oude Indonesische filigrain parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen, deels plated Japanse waaier met symbolen. Circa 1900. Afmeting: 26,5 x 22 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne bloempotten met glas en natuurstenen bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.
Oud tuinbeeld. Voorstellend jongen met winterjas. Beeld is in zandsteen-look. Gemaakt van beton. Afmeting: 75 x 23 x 23 cm.
Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen tafellamp. Astronomie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 35 cm ø. In goede staat.
Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Wijwaterhouder + dekselvat met hengsels. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Vier maal messing. Onder andere: Lampen, kandelaren. In Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 40 x 46 cm. / 34 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen cakevormen. Eén eventjes-veel-pan. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude metalen Walther rekenmachine. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing hanglamp met porseleinen rozen/ranken. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: 59 x 40 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek koperwerk. Twee dozen vol. Onder andere: Haardset, snotneuzen, aker, pannen etc. Afmeting: 20 - 60 cm.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tabaksdoos met piloot of coureur. Circa 1910. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse ijzeren weegschaal met dubbelzijdige wijzerplaat. Duplex Wage. Circa 1880. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Empire. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.
Oude vergulde metalen monstrans met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke koperbeslagen houten kist met chinoiserie voorstellingen, geisha op bed etc. Circa 1900. Afmeting: 11 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing beddepan. Oude restauraties. Kopergenageld. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote Herend porseleinen dekseldoos met florale, vlinder en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinese sculptuur gemaakt van hout, hoorn en mineraal. Garnalen. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vaasjes met florale decor. Meiji. Afmeting: 12,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.