Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud gestoken masker
Startprijs 30 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2x Chinese schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen schemerlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Antieke sloten
Startprijs 120 EUR

Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

3x Antiek koperen zwavelbakjes
Startprijs 75 EUR

Drie antiek bewerkte koperen zwavelbakjes. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen inktpotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 30 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse lakwerk pennendoos, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse lakwerk pennendoos met vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 24 x 6 x 3 cm. In goede staat.

Antieke parelmoeren visitekaartenhouder
Startprijs 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Afmeting: 10,5 x 8 x 1 cm. In goede staat.

2 Antieke vaasjes, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke porseleinen met cloisonne en albast vaasjes. Met handbeschilderde putti decors en florale cloisonne. Gesigneerd A. Afmeting; 17,5 cm. In goede staat.

2x Moderne kristalglazen tafellampen
Startprijs 140 EUR

Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

Antieke Weense laarzenknecht, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Antieke marionette figuur
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Antieke glazen hanglamp, 1900
Startprijs 200 EUR

Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 150 x 130 cm. In goede staat.

Antieke bronzen monnik
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen monnik. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse benen inro met bamboe decor. Afmeting: 6,3 x 4 x 3 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse benen knopen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen knopen met gelukskralen. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

Portre Montre met horloge
Startprijs 120 EUR

Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.

10 Koraal doodshoofdjes aan koord
Resultaat: 100 EUR

Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glazen schalen
Startprijs 40 EUR

Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

2x Metaal, divers
Startprijs 50 EUR

Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

2x Taxidermie, Havik + goudfazant
Resultaat: 70 EUR

Twee maal geprepareerde vogels. Eén maal goudfazant + één havik. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Resultaat: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Antiek Duits cacao voorraadblik
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Messing kistjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude messing bewerkte kistjes. 20e Eeuw. Eén maal Empire-stijl met leeuwen, ranken en vogels. Eén maal Oosterse-stijl, floraal. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1920
Startprijs 70 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Chinees zijde kleed
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.

Originele Chinese muts
Startprijs 35 EUR

Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Startprijs 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Mont Blanc pen
Startprijs 80 EUR

Mont blanc pen, Meisterstuck Pix, rollerbal. 13,5cm. In goede staat

3 Parker pennen (rood)
Resultaat: 60 EUR

Set met 3 Parker pennen model Sonnet met 2 balpennen en een vulpen. In goede staat

3 Parker pennen
Startprijs 50 EUR

3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat

2 Parker pennen blauw
Startprijs 60 EUR

Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat

Vergulde wandkaarskandelaar, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zware vergulde 19e eeuwse bronzen Louis Seize-stijl wandkaarskandelaar. Vijf-lichts. Afmeting: 53 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Bordenrek met snijwerk, 1870
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws notenhout gestoken bordenrek. Circa 1870. Afmeting: 122 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Plated asbak + kurkentrekker
Startprijs 70 EUR

Asbak gemaakt van paardenhoef + antieke plated kurkentrekker. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

4x Indonesische parfumflacons
Startprijs 60 EUR

Vier oude Indonesische filigrain parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Lot met vier waaiers
Startprijs 40 EUR

Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

4x Inuit kunst
Resultaat: 50 EUR

Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Japanse waaier, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen, deels plated Japanse waaier met symbolen. Circa 1900. Afmeting: 26,5 x 22 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Oude Japanse bloempotten met glasbloemen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Japanse cloisonne bloempotten met glas en natuurstenen bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek tegelblad
Resultaat: 75 EUR

IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met winterjas
Startprijs 60 EUR

Oud tuinbeeld. Voorstellend jongen met winterjas. Beeld is in zandsteen-look. Gemaakt van beton. Afmeting: 75 x 23 x 23 cm.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Decoratieve bronzen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp. Astronomie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 35 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.

3x Antieke bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Drie antieke bronzen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x 19e eeuws koper
Startprijs 70 EUR

Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Wijwaterhouder + dekselvat met hengsels. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Startprijs 220 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

4x Messing, divers
Startprijs 60 EUR

Vier maal messing. Onder andere: Lampen, kandelaren. In Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 40 x 46 cm. / 34 x 36 cm ø. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

4x Antieke cakevormen
Startprijs 90 EUR

Vier antieke koperen cakevormen. Eén eventjes-veel-pan. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 175 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.

Oude Walther rekenmachine
Resultaat: 70 EUR

Oude metalen Walther rekenmachine. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Beeldje op houten basement
Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing hanglamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke messing hanglamp met porseleinen rozen/ranken. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: 59 x 40 cm. In goede staat.

Divers antiek koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Groot lot divers antiek koperwerk. Twee dozen vol. Onder andere: Haardset, snotneuzen, aker, pannen etc. Afmeting: 20 - 60 cm.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 220 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke terracotta tabaksdoos met piloot of coureur. Circa 1910. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Messing lamp, 1915
Startprijs 80 EUR

Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame dubbele weegschaal, 1880
Startprijs 160 EUR

Zeldzame Duitse ijzeren weegschaal met dubbelzijdige wijzerplaat. Duplex Wage. Circa 1880. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Grote koperen kraantjeskan, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Empire. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Klein antiek spiegeltje
Startprijs 60 EUR

Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.

Antieke scheerset, 1915
Startprijs 70 EUR

Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ovale emmer, 1800
Startprijs 80 EUR

Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

2x Tafellampen
Startprijs 50 EUR

Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.

2x Italiaanse lampen
Startprijs 60 EUR

Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.

Vergulde monstrans
Startprijs 225 EUR

Oude vergulde metalen monstrans met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Italiaans design lampje
Startprijs 70 EUR

Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke koperbeslagen kist, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke koperbeslagen houten kist met chinoiserie voorstellingen, geisha op bed etc. Circa 1900. Afmeting: 11 x 38 x 21 cm. In goede staat.

Oude messing schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Beddepan, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuwse messing beddepan. Oude restauraties. Kopergenageld. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

Grote Herend dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Grote Herend porseleinen dekseldoos met florale, vlinder en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Houten kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Vergulde messing inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke bureaukalender, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Kokosnoot-dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.

3x Duits houtsnijwerk
Startprijs 60 EUR

Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur, Garnalen
Startprijs 60 EUR

Chinese sculptuur gemaakt van hout, hoorn en mineraal. Garnalen. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 7 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Japanse cloisonne vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vaasjes met florale decor. Meiji. Afmeting: 12,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Vergulde plaquette
Startprijs 40 EUR

Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.

Empire-stijl tafellamp
Startprijs 35 EUR

Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.

Engelse fotolijst
Startprijs 75 EUR

Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat

Antieke brievenhouder, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.

Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 40 EUR

Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.