Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil olielamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica Jugendstil petroleumlamp. Majolica reservoir gelijmd. Circa 1915. Afmeting; 55 x 25 cm. In redelijke staat.

Lot tin
Startprijs 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen kraankan + comfoor
Startprijs 60 EUR

Beschilderde tinnen kraantjeskan met florale en eenden decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse tinnen vazen, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing decor, floraal. Circa 1900. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén gerestaureerd. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse bouilloire
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse tinnen bouilloire. J.W. van Buuren. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke tinnen brandewijnkom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.

Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startprijs 30 EUR

Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (7x) (divers)
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal divers antiek tin. Onder andere: Houders, kruik, kannen. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Tinnen Gero schaal + trechter
Resultaat: 30 EUR

Antieke tinnen Gero-Holland Art Deco tafelschaal met monogram C.H.J. en steenbok. Chris van der Hoef. Met grote koperen trechter. Afmeting: 15 x 24 cm ø / 43 x 30 cm ø. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 50 EUR

Miniatuur portret in mahoniehouten omlijsting. Dame met halsketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 x 6 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Boek met stalen + Presse papier
Resultaat: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR

Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.

Oud huisaltaar
Resultaat: 30 EUR

Oud huisaltaar. Paus Piux X. Handmerk. Diorama. Afmeting: 5 x 32 x 24 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Groot lot mineralen
Startprijs 50 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Oude wit-marmeren schouw
Resultaat: 450 EUR

Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Bloempot op zuil, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Annotatie 1644 Hollandia pro patria. Gerestaureerd. Afmeting: 94 x 72 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Startprijs 60 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

2x Chinese replica wapens
Startprijs 75 EUR

Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Dekseldoos van hoorn of bakeliet
Resultaat: 80 EUR

Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese bronzen offerkom
Startprijs 80 EUR

Vroege antieke Chinese bronzen offerkom. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 35 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans (15x)
Resultaat: 80 EUR

Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.

8x Antiquarische albums (voetbal)
Resultaat: 180 EUR

Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...

Antieke cloisonné dekselpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees cloisonné dekselpot met vergulde Foo-hond en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse bijbel, 1884
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Hollandse lederen bijbel. Te Haarlem, Johannes Enschede en Zonen 1884. Afmeting: 23 x 9 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiquarische Duitse boeken
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische Duitse boeken. Eén maal Predigen auf alle Sonntage des ganzen Jahres. Joseph Haberforn von Habersfeld, Breslau 1780. Eén maal Predigen über dem Catechismas auf alle Sonn und Festtag...

2x Antiquarische Latijnse boeken
Startprijs 50 EUR

Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...

2x Antiquarische boeken, 1862
Startprijs 250 EUR

Twee grote antiquarische boeken, Alle de wercken van Jacob Cats Zwolle, de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Spiegel om wel sterven
Startprijs 190 EUR

17e - 18e Eeuwse antiquarisch boek, Spiegel om wel te sterven. Amsterdam by Joannes Stichter 1694. Met achtendertig gravures en acht bladen met uitleg. Afmeting: 25 x 21 x 3 cm. In redelijk/goede staa...

2x Boekensteunen, Honden
Startprijs 90 EUR

Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.

3x E. Duploye Academie Stenographique
Startprijs 40 EUR

Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

9 x Oude kunst/antiek boeken
Startprijs 20 EUR

Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Antieke merklap, 1858
Resultaat: 50 EUR

Antieke merklap. Anno 1858. In originele mahoniehouten lijst. Afmeting: 28 x 27 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Startprijs 80 EUR

Engelse mahoniehouten stickbarometer met kwik. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil barometers, 1915
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse Jugendstil barometers. Circa 1915. Afmeting: 42 - 50 cm. In goede staat.

Oude stick barometer
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald barometer, 1900
Startprijs 25 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 350 EUR

Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 225 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.

Antiek diorama, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek diorama. Circa 1920. Holland. Handbeschilderd met houten boot 'Dina'. Gesigneerd J. Groen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Smeedijzeren tafellamp
Startprijs 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

Antiek Engels scheepskompas
Startprijs 100 EUR

Antiek Engels vernikkeld messing scheepskompas. London Ninshields B4950. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 24 x 26 x 20 cm ø. In goede staat.

Ongebruikte electrische gitaar
Startprijs 50 EUR

Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder
Startprijs 200 EUR

Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.

Antieke dirigeerstok
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

6x Reisikonen van steen
Startprijs 50 EUR

Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Stoof met ketel
Startprijs 40 EUR

Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.

Friese offerkist met slot
Startprijs 175 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kerfsnede gestoken Friese kerkelijke offerkist met slot. Bovenkant opengewerkt + ook onderkant kerfsnede. Afmeting: 21 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Antieke vrijmetselaar's rad lakstempel
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen vrijmetselaars rad lakstempel. Afmeting: ø 4 cm. In goede staat.

Japanse lakspiegel
Startprijs 80 EUR

Japanse houten lakwerk spiegel met opklapbare etages. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 29 cm. In goede staat.

Miniatuur op ivoor, Naakte dame
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse miniatuurschildering. Naakte dame op ivoor. Met schildpadlijst. Schilderwerk iets verpoetst. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10 cm. In redelijke staat.

Grote bronzen staande lamp
Resultaat: 45 EUR

Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

Stuk hars met vegetatie
Resultaat: 50 EUR

Stuk hars, mogelijk imitatie, met daarin vegetatie. Afmeting: 12 x 7 x 5 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws beschilderd blik
Startprijs 75 EUR

Drie maal 19e eeuws beschilderd blik. Bestaande uit: Schaal, koektrommel en tablet. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Groot edelhertengewei
Startprijs 150 EUR

Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Startprijs 50 EUR

Jugendstil messing keteltje met comfoor. Circa 1915. Gemerkt Kurz & Co Tiel. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren + sokkel
Startprijs 60 EUR

Twee grote Chinese figuren met houten sokkel. Figuren kunststof. Afmeting: H 41 - 43 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Metalen miniatuur harnas
Startprijs 60 EUR

Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

2x Oude etalage bustes
Resultaat: 80 EUR

Twee oude 50er - 60er jaren etalage bustes. Afmeting: 56 - 70 cm. In goede staat.

4x Jaargetijden
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Duitse handbeschilderde vier-jaargetijden, gemaakt van was. Afmeting: 21,5 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.

Majolica lamp, 1920
Resultaat: 40 EUR

Oude Majolica twee-lichts lamp met messing voet en porseleinen bloem. Handbeschilderd. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm.

Originele Amerikaanse maiskolfpijp
Startprijs 35 EUR

Originele Amerikaanse maiskolfpijp, voorzien van originele fabriekssticker; z.g.n. Missouri Meerschaum. U.S.A. 13x28cm. In goede staat

Stoof met koperen ketel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.

Oosterse messing bloempot
Resultaat: 250 EUR

Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Startprijs 30 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tinnen theebussen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.

Rokkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Lot historisme, 1900
Startprijs 45 EUR

Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek koperwerk
Startprijs 35 EUR

Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...

Antieke koperen scheepslamp, 1920
Startprijs 50 EUR

Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Heilig kruis, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.

Koffiekan met Chinese voorstelling
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws beschilderd blikken kraantjeskan met chinoisserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Oude messing lijsten met reproducties
Startprijs 75 EUR

Drie oude messing bewerkte lijsten met reproducties. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekseldoos, 1900
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in tuin/floraal en tekens decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Katholiek altaar
Startprijs 40 EUR

Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.

Antieke deurbel, 1890
Startprijs 35 EUR

Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Oude reclameborden
Startprijs 50 EUR

Drie oude blikken reclameborden. Tweede helft 20e eeuw. Bacardi, Grolsch en Grolsch Lentebok. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.

Antieke Duitse balansweegschaal, 1920
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse ijzeren balansweegschaal. Pentermann & Co. Osnabrück. Circa 1920. Afmeting: 50 x 59 x 15 cm. In goede staat.

Stel antieke bronzen kandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren met graveringen. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Originele Ray Ban zonnebril
Resultaat: 45 EUR

Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB4099. In nieuwstaat.