Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke symphonium speeldoos+platen
Resultaat: 225 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuwse citer
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse houten citer met houtsnijwerk op deksel. Historisme. Duitsland. Joseph Kriner Würzburg. Afmeting: 23 x 52 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse viool, 1930
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse viool. Sächs Musikinstrumenten Manufactur Schuster Markneukirchen im Sachsen. 1930. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude Philips radio met pick up
Resultaat: 35 EUR

Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Antieke schildpad mandoline
Resultaat: 50 EUR

Antieke schildpad met been miniatuur mandoline met parelmoer. Circa 1900. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Religieus handwerk in lijst
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

9x Aziatica/China (divers)
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse Aziatica/China. Bestaande uit: Twee natuurstenen quadrichons. Eén natuurstenen quadrichon. Zes natuurstenen boeddha's. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Antieke haardplaat
Resultaat: 140 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met druivenranken. Gerestaureerd. Afmeting: 90 x 75 cm. In redelijke staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1880
Resultaat: 30 EUR

Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.

5-Delige haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke messing haardset, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Oude dames bontjas (nerts)
Resultaat: 50 EUR

Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Pepsi reclame
Resultaat: 70 EUR

Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote antieke keramieken kruideniersweegschaal. Circa 1915. Chips. Afmeting: 32 x 62 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Jugendstil kledingrek, 1915
Resultaat: 85 EUR

Antiek ijzeren Jugendstil kledingrek. Circa 1915. Afmeting: 104 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse petroleum lampenvoet
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Antiek bronzen miniatuur kanon, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 70 EUR

Zeer groot lot oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, kolenkitten, kandelaren, vijzel, vazen, kanonnen etc. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Mooie grote Empire kandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Oosterse vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.

Antieke koperen samovaar
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Tibetaanse documentenkist
Resultaat: 30 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Kistje met messing, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

2x Oosterse schriftplanken
Resultaat: 90 EUR

Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Resultaat: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Oosters snijwerk met olifanten
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Antieke lakstempel in cassette
Resultaat: 75 EUR

Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke barograaf, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.

Antieke apothekers gaper
Resultaat: 500 EUR

Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

7x Antiquarische boeken Flipje
Startprijs 180 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

6x Vliegtuig ontwerpen
Startprijs 50 EUR

Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 40 EUR

Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Italiaanse albast lampenvoet
Resultaat: 25 EUR

Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek ivoren vrouwenbuste, 1930
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 20 EUR

Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.

3x Oude Indonesische sarongs
Resultaat: 25 EUR

Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

Groningse stal gaslamp, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 225 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 225 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen tafellampen
Startprijs 75 EUR

Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.

Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.
Startprijs 140 EUR

Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Oosters brons
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startprijs 35 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Lot fossielen
Startprijs 35 EUR

Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.

3x Antiek houtwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kopergedreven artikelen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Resultaat: 40 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 25 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 20 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 25 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 90 EUR

Grote oude keramische wanddecoratie met maritieme voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

Documentenkistje (teak)
Startprijs 40 EUR

Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.

2x Inktpotten + visschaal
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.

Lot China (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Mahonie theekist, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.

6x Divers koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.

Eisenloeffel theekan, 1920
Startprijs 80 EUR

Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.

Theekistje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.

2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Duitse bronzen spiegel met rozenranken en adelaars. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: 85 x 50 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 40 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oud/antiek messing
Startprijs 45 EUR

Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Decoratieve dolk uit Jemen
Startprijs 50 EUR

Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese cloisonne vaas
Startprijs 70 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startprijs 40 EUR

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.

4x Meerschuimpijpen, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adellijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.

3x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Renaissance-stijl messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oude Chinese theetegel
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.