Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten citer met houtsnijwerk op deksel. Historisme. Duitsland. Joseph Kriner Würzburg. Afmeting: 23 x 52 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse viool. Sächs Musikinstrumenten Manufactur Schuster Markneukirchen im Sachsen. 1930. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Antieke schildpad met been miniatuur mandoline met parelmoer. Circa 1900. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Negen maal diverse Aziatica/China. Bestaande uit: Twee natuurstenen quadrichons. Eén natuurstenen quadrichon. Zes natuurstenen boeddha's. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardplaat met druivenranken. Gerestaureerd. Afmeting: 90 x 75 cm. In redelijke staat.
Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.
Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke keramieken kruideniersweegschaal. Circa 1915. Chips. Afmeting: 32 x 62 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek ijzeren Jugendstil kledingrek. Circa 1915. Afmeting: 104 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.
Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zeer groot lot oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, kolenkitten, kandelaren, vijzel, vazen, kanonnen etc. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.
Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Grote oude keramische wanddecoratie met maritieme voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse bronzen spiegel met rozenranken en adelaars. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: 85 x 50 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adellijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.
Drie antieke Renaissance-stijl messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.