Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese kist 2236
Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR
Katholiek altaar 2268
Katholiek altaar
Startprijs 40 EUR
2x Glazen schalen 2305
2x Glazen schalen
Startprijs 40 EUR
Lot met vier waaiers 2330
Lot met vier waaiers
Startprijs 40 EUR
Oude Japanse of Indonesische pop, 1930 2340
Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 40 EUR
Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist 2341
Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 40 EUR
2x Antiek messing, 1900 2351
2x Antiek messing, 1900
Startprijs 40 EUR
Vergulde messing inktpot, 19e eeuw 2384
Vergulde messing inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Vergulde plaquette 2391
Vergulde plaquette
Startprijs 40 EUR
Hoornen rozenkranshouder, 1920 2397
Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 40 EUR
Lot oude pennen (7x) 2412
Lot oude pennen (7x)
Startprijs 40 EUR
Tinnen plaquette man 2425
Tinnen plaquette man
Startprijs 40 EUR
2x Antieke spekstenen goden 2429
2x Antieke spekstenen goden
Startprijs 40 EUR
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964 2458
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startprijs 40 EUR
2x 60-er Jaren bureaulampjes 2463
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 40 EUR
3x oud cloisonne 2466
3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR
Documentenkistje (teak) 2476
Documentenkistje (teak)
Startprijs 40 EUR
Groningse stal gaslamp, 1900 2502
Groningse stal gaslamp, 1900
Startprijs 40 EUR
Ontwerp Scandinavian Air Expres 2512
Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 40 EUR
Lot historisme, 1900 2260
Lot historisme, 1900
Startprijs 45 EUR
5x Oud/antiek messing 2462
5x Oud/antiek messing
Startprijs 45 EUR
Antieke porseleinen lampenvoet 2105
Antieke porseleinen lampenvoet
Startprijs 50 EUR
2x 19e Eeuwse stijgbeugels 2121
2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Startprijs 50 EUR
Antieke Hollandse bouilloire 2144
Antieke Hollandse bouilloire
Startprijs 50 EUR
Miniatuur portret in lijst 2155
Miniatuur portret in lijst
Startprijs 50 EUR
Groot lot mineralen 2164
Groot lot mineralen
Startprijs 50 EUR
2x Antiquarische Latijnse boeken 2193
2x Antiquarische Latijnse boeken
Startprijs 50 EUR
2x Antieke Jugendstil barometers, 1915 2202
2x Antieke Jugendstil barometers, 1915
Startprijs 50 EUR
Ongebruikte electrische gitaar 2215
Ongebruikte electrische gitaar
Startprijs 50 EUR
6x Reisikonen van steen 2226
6x Reisikonen van steen
Startprijs 50 EUR
Messing ketel + comfoor 2240
Messing ketel + comfoor
Startprijs 50 EUR
Stoof met koperen ketel 2255
Stoof met koperen ketel
Startprijs 50 EUR
Antieke koperen scheepslamp, 1920 2262
Antieke koperen scheepslamp, 1920
Startprijs 50 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2267
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR
3x Oude reclameborden 2271
3x Oude reclameborden
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse lakwerk pennendoos, 1920 2284
Antieke Japanse lakwerk pennendoos, 1920
Startprijs 50 EUR
Antieke marionette figuur 2292
Antieke marionette figuur
Startprijs 50 EUR
2x Metaal, divers 2308
2x Metaal, divers
Startprijs 50 EUR
2x Messing kistjes 2312
2x Messing kistjes
Startprijs 50 EUR
3 Parker pennen 2322
3 Parker pennen
Startprijs 50 EUR
Bordenrek met snijwerk, 1870 2325
Bordenrek met snijwerk, 1870
Startprijs 50 EUR
3x Antieke bronzen kaarskandelaren 2344
3x Antieke bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR
2x Tafellampen 2370
2x Tafellampen
Startprijs 50 EUR
Beddepan, 18e - 19e eeuw 2378
Beddepan, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2x 19e Eeuwse Japanse cloisonne vazen 2390
2x 19e Eeuwse Japanse cloisonne vazen
Startprijs 50 EUR
Antieke 6-arms bolkroonlamp 2394
Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 50 EUR
Lot oude tuinornamenten 2403
Lot oude tuinornamenten
Startprijs 50 EUR
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920 2428
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920
Startprijs 50 EUR