Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Kleine petroleumlamp met wildzwijntand (blaker). Oosterse vijzel, bewerkt. Bronzen inktpot. Dekseldoos. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. Eén antieke houtgesneden quan yin, licht hout, voet beschadigd. Eén maal houtgesneden Chinese jongen, prachtige kwaliteit. Eén maal koraal kikker. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede st...
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese lakwerk stapeldoos met beschildering en Familie Rose plaquette op deksel. Musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Beschilderde tinnen kraantjeskan met florale en eenden decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese figuren met houten sokkel. Figuren kunststof. Afmeting: H 41 - 43 cm. In goede staat.
Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse handbeschilderde vier-jaargetijden, gemaakt van was. Afmeting: 21,5 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen monnik. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. Afmeting: 6,3 x 4 x 3 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen knopen met gelukskralen. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
Vier oude Indonesische filigrain parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen, deels plated Japanse waaier met symbolen. Circa 1900. Afmeting: 26,5 x 22 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne bloempotten met glas en natuurstenen bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Oud tuinbeeld. Voorstellend jongen met winterjas. Beeld is in zandsteen-look. Gemaakt van beton. Afmeting: 75 x 23 x 23 cm.
Vier maal messing. Onder andere: Lampen, kandelaren. In Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 40 x 46 cm. / 34 x 36 cm ø. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.
Antieke koperbeslagen houten kist met chinoiserie voorstellingen, geisha op bed etc. Circa 1900. Afmeting: 11 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinese sculptuur gemaakt van hout, hoorn en mineraal. Garnalen. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie oude Russische handbeschilderde lakwerkdoosjes met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Antieke historisme petroleumlamp met boegbeeld. Vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 53 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.
Asbak gemaakt van paardenhoef + antieke plated kurkentrekker. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Wijwaterhouder + dekselvat met hengsels. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tabaksdoos met piloot of coureur. Circa 1910. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Vier natuurstenen Chinese decoratieve bloempotjes met jade bloembakken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws beschilderd blik. Bestaande uit: Schaal, koektrommel en tablet. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude messing bewerkte lijsten met reproducties. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Drie antiek bewerkte koperen zwavelbakjes. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat
Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
Vroege antieke Chinese bronzen offerkom. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten stickbarometer met kwik. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Japanse houten lakwerk spiegel met opklapbare etages. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 29 cm. In goede staat.
Mont blanc pen, Meisterstuck Pix, rollerbal. 13,5cm. In goede staat
Zware vergulde 19e eeuwse bronzen Louis Seize-stijl wandkaarskandelaar. Vijf-lichts. Afmeting: 53 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met porseleinen rozen/ranken. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: 59 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Afmeting: 10,5 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen cakevormen. Eén eventjes-veel-pan. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.