Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Oude Duitse globe
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Taxidermie, Havik + goudfazant
Resultaat: 70 EUR

Twee maal geprepareerde vogels. Eén maal goudfazant + één havik. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Japanse wierookbrander
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met Foo-hond, drakenkoppen en florale decor. Afmeting: 15 x 13 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke messing buiten kranen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Oude Walther rekenmachine
Resultaat: 70 EUR

Oude metalen Walther rekenmachine. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 13 cm. In goede staat.

2x Tuindecoratie
Resultaat: 70 EUR

Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos, 1900
Resultaat: 65 EUR

Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.

3x Oud messing
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

8x Oude messing kleerhaken
Resultaat: 60 EUR

Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil olielamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica Jugendstil petroleumlamp. Majolica reservoir gelijmd. Circa 1915. Afmeting; 55 x 25 cm. In redelijke staat.

2x Tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén gerestaureerd. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke vier-delige haardset van ijzer. Circa 1900. Afmeting: 80 x 37 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke bouilloires, 1900 - 1920
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiquarische Duitse boeken
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische Duitse boeken. Eén maal Predigen auf alle Sonntage des ganzen Jahres. Joseph Haberforn von Habersfeld, Breslau 1780. Eén maal Predigen über dem Catechismas auf alle Sonn und Festtag...

2x Oud malachiet
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oud malachiet. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon met Amor engelen + parfum verstuiver met Amor engelen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinese schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen schemerlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 40 cm ø. In goede staat.

3 Parker pennen (rood)
Resultaat: 60 EUR

Set met 3 Parker pennen model Sonnet met 2 balpennen en een vulpen. In goede staat

Grote Herend dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Grote Herend porseleinen dekseldoos met florale, vlinder en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Kleine fineerschades. Afmeting: ø 40 x 58 cm. In goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke tabakskokers
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke tabakskokers. Eén maal koper, circa 1880. Eén maal Fries, schuitvorm, circa 1900. Eén maal lederen sigarenkoker, circa 1860. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Theekistje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Eisenloeffel inktset
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.

2x Fokker ontwerp
Resultaat: 60 EUR

30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Resultaat: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antieke petroleumlamp. Circa 1900. Porselein met messing. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

2x Kraantjeskannen, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: 45 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Antieke bijbellegger, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldozen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (7x) (divers)
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal divers antiek tin. Onder andere: Houders, kruik, kannen. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote antieke keramieken kruideniersweegschaal. Circa 1915. Chips. Afmeting: 32 x 62 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oude dames bontjas (nerts)
Resultaat: 50 EUR

Oude dames bontjas van nerts. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

5-Delige haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

9x Aziatica/China (divers)
Resultaat: 50 EUR

Negen maal diverse Aziatica/China. Bestaande uit: Twee natuurstenen quadrichons. Eén natuurstenen quadrichon. Zes natuurstenen boeddha's. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Antieke merklap, 1858
Resultaat: 50 EUR

Antieke merklap. Anno 1858. In originele mahoniehouten lijst. Afmeting: 28 x 27 cm. In goede staat.

Antieke schildpad mandoline
Resultaat: 50 EUR

Antieke schildpad met been miniatuur mandoline met parelmoer. Circa 1900. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Miniatuur op ivoor, Naakte dame
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse miniatuurschildering. Naakte dame op ivoor. Met schildpadlijst. Schilderwerk iets verpoetst. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10 cm. In redelijke staat.

Stuk hars met vegetatie
Resultaat: 50 EUR

Stuk hars, mogelijk imitatie, met daarin vegetatie. Afmeting: 12 x 7 x 5 cm. In goede staat.

Zwitserse sieradendoos
Resultaat: 50 EUR

Oude Zwitserse sieradendoos met speelwerk. Speelt bij opening. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Originele Ray Ban zonnebril
Resultaat: 50 EUR

Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB3379. In nieuwstaat.

Lot divers antiek
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek. Bestaande uit: Twee messing kandelaren, 19e eeuw. Kleine tinnen kraantjeskan, 19e eeuw. Zeven stuks messing passers, sleutelrekje, gewichtenblok. Afmeting: 9 - 33 cm. In goede staat...

Lot Chinese/Oosterse natuurstenen figuren
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinese/Oosterse natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Konijn (fluit), duif (fluit), duif, varken en vier bustes. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

4x Albasten poedels
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse albasten poedels. Bij één basement chips. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Spaanse vijzel, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

17e Eeuwse Spaanse bronzen vijzel met ribben. Stamper, 18e eeuw. Afmeting: 7,3 x 11,8 cm ø. In goede staat.

2 Paar Oosterse schoenen
Resultaat: 50 EUR

Twee paar handgemaakte Oosterse gouden damesschoenen. Leer met goud (brokaat). Ongedragen. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

4x Inuit kunst
Resultaat: 50 EUR

Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.

8x Fantasie/sneeuwbollen + speeldoos
Resultaat: 50 EUR

Acht fantasie/sneeuwbollen met speeldoos. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse houtbak, 1880
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.

5x Scheepvaart, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal scheepvaart. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mapro scheepsklok + barometer, twee maal scheepshoorn, één maal messing brandblusser. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

2x Oosters brons
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Lot olielampen (18x)
Resultaat: 50 EUR

Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Resultaat: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Grote bronzen staande lamp
Resultaat: 45 EUR

Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Originele Ray Ban zonnebril
Resultaat: 45 EUR

Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB4099. In nieuwstaat.

2x Marmeren boekensteunen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Art Deco inktstel
Resultaat: 45 EUR

Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.

8x Inktsteentjes
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke palissander reiskist, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke koperen samovaar
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Majolica lamp, 1920
Resultaat: 40 EUR

Oude Majolica twee-lichts lamp met messing voet en porseleinen bloem. Handbeschilderd. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm.

Franse bureauset, 1900
Resultaat: 40 EUR

Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...

Chinees zijde kleed
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.

Oud Chinees juwelenkistje
Resultaat: 40 EUR

Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Antieke samovaar, 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.

Oude messing schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.

2x Kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Zweeds Silva scheepskompas
Resultaat: 40 EUR

Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Portre Montres
Resultaat: 40 EUR

Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Klassieke lamp
Resultaat: 40 EUR

Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Resultaat: 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Resultaat: 40 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

KLM ontwerp
Resultaat: 40 EUR

30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

3x Joodse Menora kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Oude Philips radio met pick up
Resultaat: 35 EUR

Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Resultaat: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Antieke Engelse kolenkit
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Sputnik weerstation
Resultaat: 35 EUR

70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.

Arabische voorstelling in lijst
Resultaat: 35 EUR

Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.