Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kist ca. 1800
Startprijs 250 EUR

Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR

Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.

Louis Philippe wijntafel, 1860
Resultaat: 75 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.

Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930
Startprijs 100 EUR

Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Jugendstil eiken rolbureau, 1915
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.

Replica stoel G. Rietveld
Resultaat: 100 EUR

Replica rood-blauw stoel naar ontwerp van Gerrit Rietveld. Hout, gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 93 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische naaitafel, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1860
Resultaat: 600 EUR

Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Noten Barok spiegel
Resultaat: 50 EUR

Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.

Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Spinnekoptafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.

Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 600 EUR

Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.

Groot Hollands sideboard
Resultaat: 200 EUR

Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.

Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 240 EUR

Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.

Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR

Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR

Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Oosterse theetafel, 1900
Startprijs 60 EUR

Oosterse klapbare theetafel met afneembaar bewerkt koperen tablet. Circa 1900. Afmeting: 57 x 49 cm ø. In goede staat.

Grote antieke hutkoffer, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hutkoffer/scheepskoffer. Circa 1900. Afmeting: 106 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Houten spiegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Houtgestoken 19e eeuwse eikenhouten wandtafel met lade en florale Renaissance decor, ook op blad. Afmeting: 74 x 38 x 75 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Startprijs 60 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

Oosterse rooktafel
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Vergulde schildersezel met dolfijnen
Resultaat: 725 EUR

Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse side table
Resultaat: 110 EUR

Engelse iepenhouten side table met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 32 x 135 cm. In goede staat.

Art Deco secretaire, 1915
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...

Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR

Mooi noten rolbureau. Afmeting: 125 x 125 x 71 cm (hxbxd). In goede staat.

Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.

Oude bijzettafel met tegels
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 45 x 41 x 41 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1880
Resultaat: 45 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.

Engelse ladenkast
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten ladenkast met zeven lades en schrijfblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 37 cm. In goede staat.

Oude rooktafel
Resultaat: 50 EUR

Oude rooktafel. Donker gebeitst met kopergeslagen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 60 cm ø. In goede staat.

Ingelegd naaitafeltje
Resultaat: 30 EUR

Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Antieke eiken spiegel, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse spiegel met geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: 94 x 54 cm. In goede staat.

Antiek wandkastje, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schappen en één deurtje. Circa 1900. Afmeting: 65 x 70 x 17 cm. In goede staat.

4-Delige tuinset
Startprijs 90 EUR

Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...

Spiegel, 1830
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 52 cm. In goede staat.

Oude speeltafel
Startprijs 60 EUR

Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke commode met marmeren blad
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.

Dolfijnentafel
Startprijs 500 EUR

Franse massief eiken dolfijnentafel. Afmeting: L 95 x H 78 x B 62 cm.

4x Eiken stoelen, 1910
Startprijs 200 EUR

Vier eikenhouten stoelen met gedraaide poten. Circa 1910. Rugstuk uitgesneden. Massief.

Chinese kast, 1910
Startprijs 600 EUR

Chinese kast. Circa 1910. Konisch in lichte mate. Front beschilderd. Afmeting: H 170 x D 54 x B 106 cm.

Engels theemeubel
Startprijs 70 EUR

Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.

Secretaire, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Mooi gave 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 105 x 112 x 54 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Grote Franse bank, 1870
Resultaat: 325 EUR

Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.

Engelse coulissentafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten coulissentafel. Afmeting: 75 x 139 x 191 cm. In goede staat.

Hoekkast, 1910
Startprijs 300 EUR

Vruchtenhouten hoekkast met gebogen ruiten. Circa 1910. Afmeting: 80 x 80 x 180 cm. In goede staat.

6x Eiken stoelen, 1880
Startprijs 250 EUR

Zes eikenhouten stoelen in Gothische stijl. 188. In goede staat.

Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Jugendstil commode. Circa 1900. In goede staat.

Ovale mahonie eettafel
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.

4x Antieke Engelse stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 91 x 50 x 55 cm. In redelijke staat.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR

Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.

2x Houten ladenkastjes
Startprijs 120 EUR

Twee moderne houten lavendel kleurige ladenkastjes. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR

Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR

Massief eiken theekastje met glas. Klein scheurtje in het glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 45 x 75 cm (bxdxl). In redelijk/goede staat.

Grenen kist
Startprijs 60 EUR

Grenenkist met originele beschildering 19e . Met origineel slot en hengsels. Afmeting: 117 x 68 x 60 cm (lxhxd). In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 130 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Antiek klapbaar kinderbankje, 1900
Startprijs 420 EUR

Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.

Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.

Chinees opbergmeubel
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.

Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.

Tafel Engelse stijl
Startprijs 150 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.

Art Deco speeltafel , 1920
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese plantentafel, 1900
Startprijs 225 EUR

Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.

Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.

Oosterse wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.

2x Gestoken stoelen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.

Eiken hang vitrine, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.

Speeltafel met intarsia, 1800
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.

Gestoken wandconsole, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Franse gestoken garderobe, 1880
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.

Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse handwerktafel, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandtafel, 1860
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.