Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Replica rood-blauw stoel naar ontwerp van Gerrit Rietveld. Hout, gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 93 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.
Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.
Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.
Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.
Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Oosterse klapbare theetafel met afneembaar bewerkt koperen tablet. Circa 1900. Afmeting: 57 x 49 cm ø. In goede staat.
Grote antieke hutkoffer/scheepskoffer. Circa 1900. Afmeting: 106 x 50 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.
Houtgestoken 19e eeuwse eikenhouten wandtafel met lade en florale Renaissance decor, ook op blad. Afmeting: 74 x 38 x 75 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse iepenhouten side table met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 32 x 135 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Mooi noten rolbureau. Afmeting: 125 x 125 x 71 cm (hxbxd). In goede staat.
Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten Neo Renaissance bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 45 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten ladenkast met zeven lades en schrijfblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 37 cm. In goede staat.
Oude rooktafel. Donker gebeitst met kopergeslagen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 60 cm ø. In goede staat.
Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse spiegel met geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: 94 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schappen en één deurtje. Circa 1900. Afmeting: 65 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 52 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Franse massief eiken dolfijnentafel. Afmeting: L 95 x H 78 x B 62 cm.
Vier eikenhouten stoelen met gedraaide poten. Circa 1910. Rugstuk uitgesneden. Massief.
Chinese kast. Circa 1910. Konisch in lichte mate. Front beschilderd. Afmeting: H 170 x D 54 x B 106 cm.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Mooi gave 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 105 x 112 x 54 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten coulissentafel. Afmeting: 75 x 139 x 191 cm. In goede staat.
Vruchtenhouten hoekkast met gebogen ruiten. Circa 1910. Afmeting: 80 x 80 x 180 cm. In goede staat.
Zes eikenhouten stoelen in Gothische stijl. 188. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 91 x 50 x 55 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.
Twee moderne houten lavendel kleurige ladenkastjes. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Massief eiken theekastje met glas. Klein scheurtje in het glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 45 x 75 cm (bxdxl). In redelijk/goede staat.
Grenenkist met originele beschildering 19e . Met origineel slot en hengsels. Afmeting: 117 x 68 x 60 cm (lxhxd). In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.