Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse boekenkast, 19e eeuw 4284
Franse boekenkast, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke mahonie tafel 4283
Antieke mahonie tafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vitrinekast, gebogen glas 4282
Vitrinekast, gebogen glas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke mahonie tafel, 1900 4281
Antieke mahonie tafel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek damesschrijfbureau + stoel 4280
Antiek damesschrijfbureau + stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken Empire commode, 1800 4279
Eiken Empire commode, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse eettafel, 20e eeuw 4277
Engelse eettafel, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4276
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 100 EUR
Spiegel met console, 1830 4275
Spiegel met console, 1830
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie klapbuffet 4274
Mahonie klapbuffet

Resultaat:

250 EUR

Louis Philippe wandkast, 1860 4272
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 50 EUR
Louis Philippe speeltafel, 1860 4271
Louis Philippe speeltafel, 1860
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Louis Philippe wandtafel, 1860 4270
Louis Philippe wandtafel, 1860

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Engelse handwerktafel, 1880 4269
Antieke Engelse handwerktafel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Willem III naaitafel (noten) 4268
Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 150 EUR
Hang vitrine, 19e eeuw 4267
Hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke wortelnoten commode 4266
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4265
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880 4264
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880

Resultaat:

180 EUR

Gestoken wandconsole, 19e eeuw 4263
Gestoken wandconsole, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Speeltafel met intarsia, 1800 4262
Speeltafel met intarsia, 1800
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eiken hang vitrine, 19e eeuw 4261
Eiken hang vitrine, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

2x Gestoken stoelen, 19e eeuw 4260
2x Gestoken stoelen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oosterse wandtafel 4259
Oosterse wandtafel

Resultaat:

50 EUR

Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw 4258
Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke Chinese plantentafel, 1900 4257
Antieke Chinese plantentafel, 1900
Startprijs 225 EUR
Art Deco speeltafel , 1920 4256
Art Deco speeltafel , 1920
Startprijs 450 EUR
Franse piedestal met brons, 19e eeuw 4253
Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4252
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR
Gepolitoerde penantkast 4251
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4250
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Tafel Engelse stijl 4249
Tafel Engelse stijl
Startprijs 150 EUR
Bloemtafel, 19e eeuw 4248
Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Chinees opbergmeubel 4247
Chinees opbergmeubel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4245
Antieke Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4244
Antieke Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Eiken parapluhouder, 1920 4243
Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900 4242
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900
Startprijs 420 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4241
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Antieke Engelse vitrinekast 4240
Antieke Engelse vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Grenen kist 4239
Grenen kist
Startprijs 60 EUR
Theekastje, 1910 4238
Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR
Bovenstuk van Barokkast 4237
Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR
2x Houten ladenkastjes 4235
2x Houten ladenkastjes
Startprijs 120 EUR
Lederen armleunstoel, 1880 4234
Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4233
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
6x Antieke Hollandse stoelen 4232
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
4x Antieke Engelse stoelen, 1860 4231
4x Antieke Engelse stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ovale mahonie eettafel 4230
Ovale mahonie eettafel

Resultaat:

170 EUR

Jugendstil commode, 1900 4228
Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR
6x Eiken stoelen, 1880 4227
6x Eiken stoelen, 1880
Startprijs 250 EUR
Hoekkast, 1910 4225
Hoekkast, 1910
Startprijs 300 EUR
Engelse coulissentafel, 19e eeuw 4224
Engelse coulissentafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote Franse bank, 1870 4223
Grote Franse bank, 1870

Resultaat:

325 EUR

Eiken secretaire, 1860 4222
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Secretaire, 18e eeuw 4221
Secretaire, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Engels theemeubel 4220
Engels theemeubel
Startprijs 70 EUR
Chinese kast, 1910 4218
Chinese kast, 1910
Startprijs 600 EUR
4x Eiken stoelen, 1910 4217
4x Eiken stoelen, 1910
Startprijs 200 EUR
Dolfijnentafel 4216
Dolfijnentafel
Startprijs 500 EUR
Antieke commode met marmeren blad 4215
Antieke commode met marmeren blad
Startprijs 100 EUR
Oude speeltafel 4214
Oude speeltafel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Spiegel, 1830 4213
Spiegel, 1830

Resultaat:

50 EUR

4-Delige tuinset 4212
4-Delige tuinset
Startprijs 90 EUR
Antiek wandkastje, 1900 4211
Antiek wandkastje, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke eiken spiegel, 1880 4210
Antieke eiken spiegel, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingelegd naaitafeltje 4208
Ingelegd naaitafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude rooktafel 4207
Oude rooktafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse ladenkast 4204
Engelse ladenkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1880 4203
Antieke kapstok, 1880

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje, 1900 4202
Bijzettafeltje, 1900

Resultaat:

40 EUR

Oude bijzettafel met tegels 4201
Oude bijzettafel met tegels
Startprijs 30 EUR
Theekastje met glas-in-lood 4200
Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR
Noten rolbureau 4199
Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Art Deco secretaire, 1915 4196
Art Deco secretaire, 1915

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse side table 4192
Engelse side table

Resultaat:

110 EUR

Antieke Biedermeier spiegel, 1840 4191
Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vergulde schildersezel met dolfijnen 4190
Vergulde schildersezel met dolfijnen

Resultaat:

725 EUR

Oosterse rooktafel 4188
Oosterse rooktafel
Startprijs 50 EUR
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920 4186
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Engelse lectuurbak 4184
Engelse lectuurbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandtafel met lade, 19e eeuw 4182
Wandtafel met lade, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Houten spiegel, 19e eeuw 4180
Houten spiegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Eiken tafeltje, 1900 4179
Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke Engelse tafel, 1900 4178
Antieke Engelse tafel, 1900
Startprijs 50 EUR
Grote antieke hutkoffer, 1900 4175
Grote antieke hutkoffer, 1900
Startprijs 50 EUR
Oosterse theetafel, 1900 4173
Oosterse theetafel, 1900
Startprijs 60 EUR
Kastje met lade, 1930-1940 4171
Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR
Antieke halspiegel, 1860 4170
Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR
Franse Louis Philippe kast, 1880 4167
Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Eiken kist 4166
Eiken kist

Resultaat:

240 EUR

Moderne spiegel 4165
Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR
Klein dekenkistje 4164
Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Groot Hollands sideboard 4161
Groot Hollands sideboard

Resultaat:

200 EUR

Frans rozenhoutenbureau met brons 4157
Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 600 EUR
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw 4156
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR