41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Engelse mahonie klaptafel 4286
Engelse mahonie klaptafel

50 EUR

Engelse theetafel, 19e eeuw 4294
Engelse theetafel, 19e eeuw

50 EUR

Antieke kapstok, 1880 4203
Antieke kapstok, 1880

45 EUR

Mahonie spiegel met etages 4287
Mahonie spiegel met etages

45 EUR

Wortelnoten kastje 4168
Wortelnoten kastje

40 EUR

2x Kleine hangvitrines, 1900 4174
2x Kleine hangvitrines, 1900

40 EUR

Antieke wandtafel, 1870 4181
Antieke wandtafel, 1870

40 EUR

Mahonie hoek-etagère 4193
Mahonie hoek-etagère

40 EUR

Wortelnoten hangvitrine 4194
Wortelnoten hangvitrine

40 EUR

Antiek 2-zitsbankje, 1915 4197
Antiek 2-zitsbankje, 1915

40 EUR

Bijzettafeltje, 1900 4202
Bijzettafeltje, 1900

40 EUR

Wortelnoten hangkastje 4273
Wortelnoten hangkastje

40 EUR

Engelse eettafel, 20e eeuw 4277
Engelse eettafel, 20e eeuw

40 EUR

Antieke mahonie tafel, 1900 4281
Antieke mahonie tafel, 1900

40 EUR

Eikenhouten kapstok 4206
Eikenhouten kapstok

35 EUR

Antieke kapstok, 1900 4219
Antieke kapstok, 1900

35 EUR

Ingelegd naaitafeltje 4208
Ingelegd naaitafeltje

30 EUR

Eiken hangkastje, 1920 4292
Eiken hangkastje, 1920

25 EUR

19e Eeuwse Franse breistoel 4209
19e Eeuwse Franse breistoel

20 EUR