Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse mahonie klaptafel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse theetafel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1880
Resultaat: 45 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.

Mahonie spiegel met etages
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten twee-laden kastje met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 38 x 71 cm. In goede staat.

2x Kleine hangvitrines, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl hangvitrines. Circa 1900. Afmeting: 48 - 56 cm. In goede staat.

Antieke wandtafel, 1870
Resultaat: 40 EUR

Twee-delige antieke mahoniehouten wandtafel met gecontourneerd blad. Louis Philippe, circa 1870. Afmeting: 77 x 87 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie hoek-etagère
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Antiek 2-zitsbankje, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antiek notenhouten Jugendstil twee-zitsbankje met vlechtwerk. Circa 1915. Afmeting: 90 x 102 x 60 cm. In goede staat.

Bijzettafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 45 x 41 x 41 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Engelse eettafel, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 35 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Ingelegd naaitafeltje
Resultaat: 30 EUR

Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse breistoel
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.