41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Eikenhouten boekenkast, 1880 4096
Eikenhouten boekenkast, 1880

175 EUR

Louis Seize commode, 1800 4097
Louis Seize commode, 1800

150 EUR

Antiek wit gelakt boeren kabinet, 1800 4098
Antiek wit gelakt boeren kabinet, 1800

150 EUR

Gestoken Engels tafeltje 4099
Gestoken Engels tafeltje

200 EUR

Antieke kist met snijwerk, 1900 4100
Antieke kist met snijwerk, 1900

75 EUR

Spiegel, 19e eeuw 4101
Spiegel, 19e eeuw

100 EUR

Franse buffetkast, 19e eeuw 4102
Franse buffetkast, 19e eeuw

200 EUR

Engels secretaire, 1915 4103
Engels secretaire, 1915

100 EUR

Eiken buffet, 1880 4104
Eiken buffet, 1880

150 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw 4105
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Antiek zwart kastje, 1870 4106
Antiek zwart kastje, 1870
Startprijs 80 EUR
Kast met spiegel 4107
Kast met spiegel
Startprijs 250 EUR
Engelse salontafel 4108
Engelse salontafel

200 EUR

Engelse secretaire, 18e eeuw 4109
Engelse secretaire, 18e eeuw

180 EUR

Hollandse Hindelopen hoekkast 4110
Hollandse Hindelopen hoekkast
Startprijs 90 EUR
Antieke Hollandse dekenkist, 18e eeuw 4111
Antieke Hollandse dekenkist, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Mahoniehouten wandtafel, 1860 4112
Mahoniehouten wandtafel, 1860

80 EUR

Engelse eiken kast, 18e eeuw 4113
Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Engelse Regency tafel 4114
Engelse Regency tafel

100 EUR

Antieke Jugendstil kindercommode,1915 4115
Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startprijs 50 EUR
Antiek Hollands kastje, 18e eeuw 4116
Antiek Hollands kastje, 18e eeuw

140 EUR

Wortelnoten theetafel 4117
Wortelnoten theetafel

90 EUR

Antiek palissander muziekkastje, 1870 4118
Antiek palissander muziekkastje, 1870
Startprijs 150 EUR
4x Thonet-stijl stoelen 4119
4x Thonet-stijl stoelen
Startprijs 80 EUR
Louis Seize-stijl eettafel, 1870 4120
Louis Seize-stijl eettafel, 1870
Startprijs 100 EUR
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw 4121
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 900 EUR
Antieke Davenport, 19e eeuw 4122
Antieke Davenport, 19e eeuw
Startprijs 850 EUR
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880 4123
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startprijs 80 EUR
3x Moderne glazen verzamelvitrines 4124
3x Moderne glazen verzamelvitrines
Startprijs 160 EUR
Halspiegel in Rococo-stijl 4125
Halspiegel in Rococo-stijl

70 EUR

2x Chippendale stoelen 4126
2x Chippendale stoelen

140 EUR

Bankstel 5 delen 4127
Bankstel 5 delen
Startprijs 150 EUR
Antieke pathefoon, 1915 4128
Antieke pathefoon, 1915

160 EUR

Antieke Engelse lederen bureaustoel 4129
Antieke Engelse lederen bureaustoel

90 EUR

Eiken kist ca. 1800 4130
Eiken kist ca. 1800
Startprijs 250 EUR
Commode met marmeren blad 4131
Commode met marmeren blad

100 EUR

Mahonie breistoel, 19e eeuw 4132
Mahonie breistoel, 19e eeuw

50 EUR

Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw 4133
Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw

80 EUR

Barok commode, 19e eeuw 4134
Barok commode, 19e eeuw

60 EUR

4x Antieke armleunstoelen 4135
4x Antieke armleunstoelen

225 EUR

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw 4136
Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Eiken kast met figuren, 1880 4137
Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR
Louis Philippe naaitafeltje, 1870 4138
Louis Philippe naaitafeltje, 1870

90 EUR

Antieke Willem III wijntafel, 1860 4139
Antieke Willem III wijntafel, 1860

130 EUR

Louis Philippe wijntafel, 1860 4140
Louis Philippe wijntafel, 1860

75 EUR

Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930 4141
Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930
Startprijs 100 EUR
Antieke bonheur, 1860 4142
Antieke bonheur, 1860

325 EUR

Jugendstil eiken rolbureau, 1915 4143
Jugendstil eiken rolbureau, 1915
Startprijs 200 EUR
Replica stoel G. Rietveld 4144
Replica stoel G. Rietveld

100 EUR

Antieke Indonesische naaitafel, 1930 4145
Antieke Indonesische naaitafel, 1930
Startprijs 100 EUR
Medicijnkastje, 19e eeuw 4146
Medicijnkastje, 19e eeuw

50 EUR

Eiken 2-deurs kast, 1860 4147
Eiken 2-deurs kast, 1860

600 EUR

Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860 4148
Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860

70 EUR

Noten Barok spiegel 4149
Noten Barok spiegel

50 EUR

Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw 4150
Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw

425 EUR

Voltaire stoel in Barok-stijl 4151
Voltaire stoel in Barok-stijl

50 EUR

5-Delige bijzettafel 4152
5-Delige bijzettafel

100 EUR

Engelse boekenkast 4153
Engelse boekenkast

180 EUR

Hollandse eiken broodspinde 4154
Hollandse eiken broodspinde

90 EUR

Spinnekoptafel, 1870 4155
Spinnekoptafel, 1870

100 EUR

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw 4156
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Frans rozenhoutenbureau met brons 4157
Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 600 EUR
Chique messing theetafel 4158
Chique messing theetafel

70 EUR

Chinees ladenkastje 4159
Chinees ladenkastje

90 EUR

Hollandse Barok vitrinekast 4160
Hollandse Barok vitrinekast

300 EUR

Groot Hollands sideboard 4161
Groot Hollands sideboard

200 EUR

Louis Quinze secretaire, 1920 4162
Louis Quinze secretaire, 1920

150 EUR

Eethoek met 6 stoelen, 19e eeuw 4163
Eethoek met 6 stoelen, 19e eeuw

140 EUR

Klein dekenkistje 4164
Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR
Moderne spiegel 4165
Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR
Eiken kist 4166
Eiken kist

240 EUR

Franse Louis Philippe kast, 1880 4167
Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR
Wortelnoten kastje 4168
Wortelnoten kastje

40 EUR

Art Deco bijzettafel 4169
Art Deco bijzettafel

60 EUR

Antieke halspiegel, 1860 4170
Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR
Kastje met lade, 1930-1940 4171
Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel 4172
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel

50 EUR

Oosterse theetafel, 1900 4173
Oosterse theetafel, 1900
Startprijs 60 EUR
2x Kleine hangvitrines, 1900 4174
2x Kleine hangvitrines, 1900

40 EUR

Grote antieke hutkoffer, 1900 4175
Grote antieke hutkoffer, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke Engelse klaptafel, 1900 4176
Antieke Engelse klaptafel, 1900

110 EUR

Antieke bidstoel, 1880 4177
Antieke bidstoel, 1880

50 EUR

Antieke Engelse tafel, 1900 4178
Antieke Engelse tafel, 1900
Startprijs 50 EUR
Eiken tafeltje, 1900 4179
Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR
Houten spiegel, 19e eeuw 4180
Houten spiegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke wandtafel, 1870 4181
Antieke wandtafel, 1870

40 EUR

Wandtafel met lade, 19e eeuw 4182
Wandtafel met lade, 19e eeuw

90 EUR

Engelse klapstoel met inleg 4183
Engelse klapstoel met inleg

80 EUR

Engelse lectuurbak 4184
Engelse lectuurbak

50 EUR

2x Oude/antieke bijzet tafels 4185
2x Oude/antieke bijzet tafels

50 EUR

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920 4186
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Startprijs 60 EUR
2x Bijzet tafeltjes, 1880 4187
2x Bijzet tafeltjes, 1880

90 EUR

Oosterse rooktafel 4188
Oosterse rooktafel
Startprijs 50 EUR
Antieke Jugendstil pianokruk, 1915 4189
Antieke Jugendstil pianokruk, 1915

50 EUR

Vergulde schildersezel met dolfijnen 4190
Vergulde schildersezel met dolfijnen

725 EUR

Antieke Biedermeier spiegel, 1840 4191
Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR