Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.