Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6261
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

300 EUR

Chinees blanc de Chine beeld 6260
Chinees blanc de Chine beeld
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Oude Chinese lamp met montuur 6259
Oude Chinese lamp met montuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Chinees kopje 6258
Oud Chinees kopje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oude Chinese tegel 6257
Oude Chinese tegel

Resultaat:

325 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese borden 6256
2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Oude Chinese kom 6255
Oude Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Oude Chinese kom 6254
Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6253
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6252
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 60 EUR
7x Oud Chinees porselein 6251
7x Oud Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Verkocht
5x Delfts blauw Fayence 6250
5x Delfts blauw Fayence

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Hollands Makkum 6249
4x Hollands Makkum

Resultaat:

30 EUR

3x Oude Makkum vazen 6248
3x Oude Makkum vazen
Startprijs 100 EUR
2x Oude Makkumse borden 6247
2x Oude Makkumse borden
Startprijs 50 EUR
Lot Makkums aardewerk (4x) 6246
Lot Makkums aardewerk (4x)
Startprijs 40 EUR
3x Makkumse vazen 6245
3x Makkumse vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot Makkums (24x) 6244
Lot Makkums (24x)

Resultaat:

80 EUR

7x Makkumse borden 6243
7x Makkumse borden
Startprijs 70 EUR
Lot Makkums (5x) 6242
Lot Makkums (5x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
13-Delige Makkumse gebaksset 6241
13-Delige Makkumse gebaksset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Makkumse vazen 6240
6x Makkumse vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Makkumse schalen 6239
6x Makkumse schalen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Makkumse vaas, 1930 6238
Grote Makkumse vaas, 1930

Resultaat:

40 EUR