Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zes diverse oude porseleinen Duitse figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf danseressen, Dresden etc. Eén edelman. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Antieke Spaanse of Franse polychrome Fayence scheerbekken met duif. Oude haarscheur. Afmeting: 8 x 25,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoisserie decor. Chips + restauratie. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen wandborden met damesportretten. Eén bord gerestaureerd. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met damesportretten. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen borden met dames en herenportret. Damesbord beschadigd. Afmeting: 17,3 - 18,5 cm. In redelijke/staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen bord in houten omlijsting. Verso gesigneerd 1846 Chatrau des Tuileries. Iets goud af. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastikas. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Geisha's, spelende zotjes, draken en goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met boscage decor. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: H 45 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee keramieken plaquettes. 70-er Jaren. Gemerkt Schäffenacker + Soholm Dänmark. Afmeting: 34 x 13 cm. / 34 x 34 cm. In goede staat.
Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen dekseldoos. Modele et decoration exclusive a la main. Met floraal, goud decor en damesportret. Afmeting: 6,5 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke terracotta pot in de vorm van een hoofd. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 20 cm. In goede staat.
Lot Bing en Grøndahl theeservies. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suikerset, schaal, zes borden, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 24 c...
Tien delen handbeschilderd 19e eeuws Frans porselein met diverse landschappen met huizen en goud decors. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Sevres porseleinen vazen met messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 14,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Brussel porseleinen trompet vazen met florale en goud decor. D.C. Bruxelles. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. Iriserend blauw glazuur met bloemen. Circa 1915. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Royal Goedewaagen schaal met beschildering Raphaël Hermans. 20e Eeuw. Afmeting: ø 38,5 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Duitse Jugendstil Mutz Altona vaas met verlopen glazuur. Nr. 1794. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Majolica Jugendstil vaas met waterlelie decor en monogram p.ij. Circa 1915. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal kleine Imari trekpot, minimale chip deksel. Eén maal Familie Rose kopje + deksel. Republiek + tekst + bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,5 cm ø./ 9 x 13 x 7,5 cm ø...
Twee oude Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens bodemmerk en paleisvoorstelling. Verte decor. Afmeting: 7,5 x 42,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen republikeinse Familie Rose vazen met figuren en teksten. Afmeting: 62 x 24 cm ø. In goede staat.
Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose kruik met lampion optocht met musicerende Chinese kinderen en goud decor. Afmeting: 24,5 x 16,5 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence jardiniere met florale flacons. Circa 1900. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met landschappen en figuur decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: * Drie figuren met kaarsenhouder,nr's: 115, 116, 117. *Meisje met bezem, nr. 171. *Meisje met schop, nr. 727. *Jongen met blaasinstrument, nr. 85. Af...
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met paraplu en varkentje, nr. 198. *Jongen met geweer, nr. 332. * Jongen met rugzak, nr. 80. *Jongen met paraplu en mand, nr. 79. *Meisje met blo...
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met laarzen en damesschoenen, nr. 143. *Beeldengroep van twee zingende jongens, nr. 130. *Jongen met lantaarn en hellebaard, nr. 9. *Jongen met b...
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met verrekijker en haas, nr. 307. *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje wast haar pop in teil, nr. 319. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Zes Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met stok, nr. 16. *Zittend meisje met fluit, nr. 391. * Meisje met kuikentjes, nr. 385, eerste uitgave. *Meisje met mand, nr. 479. *Zittend jonget...
Beeld van Goebel. Ontworpen door Charlot Byi met nummer 32. Moeder en kind bij duiventil. Afmeting: 27 x 12,5 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegers voorstellend. Bestaande uit: *Twee maal schenkkannetje. *Eén maal spaarpot. *Eén maal strooier. *Eén maal suikerpotje. *Een maal beeldje. Afmeti...
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Zes oude Makkumse Fayence borden/schalen/trefen/mand etc. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.