Jugendstil keramieken presenteertablet + acht Jugendstil onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met geisha's en florale decor. Deksels beschadigd. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud/tuin decor. Twee borden haarlijn. Eén goed. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 33 cm. In goede staat.
Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...
Twee antieke Engelse porseleinen Staffordshire figuren. Figuren op bok. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Negen oude Chinese jade amuletten, snijstukken. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde vier-delige Limoges porseleinen theepot met comfoor. Met landschappen, floraal en goud decor. Porseleinen brandertje oortje los erbij. Verder in goede staat. Afmeting: 25 cm.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Verte kom. Floraal. Craquele/haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 14 x 13,5 cm. In redelijke staat.
Vier oude apothekerspotten. Twee maal oud Delft. Eén maal Zenith. Eén maal groot, 19e eeuws. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Drie goed, drie haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met fijngeschilderde figuren/vlinder decor en goudrand. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Drie delen oud Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Eén maal visschaal Makkum, chips. Twee borden Porceleyne Fles, floraal, goed. Afmeting: ø 23 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...