Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6319
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900 6318
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts blauw kaststel 6312
3-Delig Delfts blauw kaststel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes 6307
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6306
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil dienblad + onderzetters 6303
Jugendstil dienblad + onderzetters

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hutschenreuther servies 6301
Hutschenreuther servies

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6295
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw 6294
3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Oude rookverdrijvers, 1930 6282
4x Oude rookverdrijvers, 1930

Resultaat:

80 EUR

Oude Chinese schaal 6266
Oude Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6265
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6264
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese lamp met montuur 6259
Oude Chinese lamp met montuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese tegel 6257
Oude Chinese tegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
13-Delige Makkumse gebaksset 6241
13-Delige Makkumse gebaksset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Hummel beeldengroep van Goebel 6233
Grote Hummel beeldengroep van Goebel

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel (divers) 6229
3x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud Delfts blauw kaststel 6224
Oud Delfts blauw kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Porseleinen vogelkooi plaquette 6222
Porseleinen vogelkooi plaquette

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles vaas 6221
Antieke Porceleyne Fles vaas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x Delftse borden, 18e eeuw 6215
4x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Celadon schaal 6212
Celadon schaal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Antieke Familie Rose borden 6205
3x Antieke Familie Rose borden

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Gouda plateel vaasje, 1915 6190
Gouda plateel vaasje, 1915

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x Chinese bordjes, 18e  - 19e eeuw 6181
6x Chinese bordjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Majolica tabaksdoos, 1915 6175
Antieke Majolica tabaksdoos, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
17e Eeuwse wandtegel met tulp 6171
17e Eeuwse wandtegel met tulp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke wandtegels 6169
Lot oude/antieke wandtegels

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
17e Eeuwse wandtegel 6168
17e Eeuwse wandtegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing theepot 6164
Oude Chinese Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud Chinees Familie Rose vaasje 6162
Oud Chinees Familie Rose vaasje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein 6158
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6157
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6154
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese borden 6152
6x Antieke Chinese borden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6148
Oude Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6147
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 6144
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel 6142
Chinese Imari schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Delftse borden, 18e eeuw 6139
3x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Oud Engels Wedgwood servies 6138
Oud Engels Wedgwood servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Porseleinen beelden (B&G/Lladro) 6119
2x Porseleinen beelden (B&G/Lladro)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Imari porselein, 18e eeuw 6105
3x Imari porselein, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6092
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon schaal 6089
Oude Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.000 EUR

Oude Familie Rose vaas 6082
Oude Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oud Chinees bord 6076
Oud Chinees bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6x Duits Meissen porselein 6060
6x Duits Meissen porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 1920 6053
2x Meissen borden, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw 6047
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote oude Familie Rose vaas 6042
Grote oude Familie Rose vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Oude Chinese vaas op bronzen voet 6038
Oude Chinese vaas op bronzen voet
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 6028
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, 19e eeuw 6022
Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Oude/antieke Quan Ying 6019
Oude/antieke Quan Ying

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Servies 6677
Servies
Startprijs 300 EUR
2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6674
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 50 EUR
3x 18e Eeuwse bordjes 6672
3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR
4x Antieke Chinese bekers 6671
4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6670
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek Chinees porselein 6666
4x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

2x Sarreguemines vazen 6665
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 75 EUR
Zeldzame Satsuma kom 6662
Zeldzame Satsuma kom
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 19e eeuw 6661
Chinees trekpotje, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw 6660
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6656
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Boekensteun Boeddha 6653
2x Boekensteun Boeddha
Startprijs 50 EUR
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930 6652
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 45 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6649
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR
Originele antieke Rosenburg dekselvaas 6648
Originele antieke Rosenburg dekselvaas
Startprijs 290 EUR
Rosenburg vaas 6647
Rosenburg vaas
Startprijs 200 EUR
Chinees kannetje, 18e eeuw 6645
Chinees kannetje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6644
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke schenkkan 'De Distel' 6643
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR
Antieke Rosenburg vaas 6642
Antieke Rosenburg vaas
Startprijs 400 EUR
Antieke dekselvaas 'De Distel' 6641
Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startprijs 200 EUR
Antiek Gouda dienblad 'Heléne' 6640
Antiek Gouda dienblad 'Heléne'
Startprijs 125 EUR
5x Antieke bordjes Löwestoft 6639
5x Antieke bordjes Löwestoft
Startprijs 125 EUR
2x Rosenburg vaasjes 6638
2x Rosenburg vaasjes
Startprijs 200 EUR
2x Platelen IJsselstroom vazen 6637
2x Platelen IJsselstroom vazen
Startprijs 400 EUR
2x Antieke Rosenburg vaasjes 6636
2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 400 EUR
Oude/antieke Chinese kom 6635
Oude/antieke Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Oude Dresden lamp 6634
Oude Dresden lamp
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 6632
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR
Chinees porseleinen plaquette 6631
Chinees porseleinen plaquette
Startprijs 140 EUR
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6630
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6629
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Chinees schaakspel in doos 6628
Chinees schaakspel in doos
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese Yixing theepotten 6627
2x Oude Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe 6626
Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe

Resultaat:

40 EUR

Grote Italiaanse Fayence sierschotel 6625
Grote Italiaanse Fayence sierschotel
Startprijs 150 EUR