Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...
Jugendstil keramieken presenteertablet + acht Jugendstil onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Oud Duits Hutschenreuther servies met roze en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, 2x terrine, melk/suiker, 2x diepe schalen, 36x kop/schotels, 4x tablets, 9x kommen, 9x diepe bord...
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 17e - 18e eeuw met paradijsvogel decor, symbool en bodemmerk, haarlijn. Eén maal zeldzaam schoteltje met vier tekens bodemmerk. Rand gerestaureerd. Afmetin...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schaal met bodemmerk en vijver decor met vissen en eenden. Goudrand. Afmeting: 5 x 20,6 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: 28,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.
Dertien-delige Makkumse gebaksset. Zeven-delige set enkele chips. Twee schaaltjes, kapot. Eén schaaltje, chip. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Jongen en meisje lopend op brug, nr. GCD 295 (472). Afmeting: 20,5 x 15,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend aan tafel met boek en hondje, nr. 306. *Meisje bij hek met zwaan en vogeltje, nr. 344. *Meisje doet de was, nr. 362. Afmeting: 10 - 12 cm...
Oud Delfts blauw keramieken kaststel met florale beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 42 cm. In goede staat.
Makkums stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Antieke Porceleyne Fles keramieken vaas met Perzisch decor. Gelijmd. Afmeting: 24 cm. In matige staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale decor. Drie gemerkt, de Paauw? Randglazuur schades. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Majolica Jugendstil tabaksdoos met spelende kinderen. Circa 1915. Nr. 2328. Afmeting: 18 x 11 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse polychrome wandtegel in lijst. Met afbeelding tulp. Randschade mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met florale, roofvogels en goud decor. Afmeting: 4,8 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden met vazen decors etc. 18e Eeuw. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Eén bord chips, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
Twee oude porseleinen figuren. Eén maal bloemenmeisje Lladro-Spanje. Eén maal Bing en Grøndahl figurengroep. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bord met haan, bodemmerk. Bord met tuin, bodemmerk. Schenkkannetje, haarscheur. Afmeting: ø 18 cm. + 15 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.
Antieke diepe Chinees porseleinen schotel met figuren decor en swastika. Met gecontourneerde omranding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 23,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 49 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas op bronzen voet. Met etiket 'Ming Dynasty 1368 - 1644'. Florale decor met tekst en vleermuiskoppen. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In goede staat.
Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren en goud decor. Tuit en handvat gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19,5 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor. Vier-tekens bodemmerk. Lichte bovenrand glazuur schade. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen ontbijtservies met bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, 18x kop/schotels, 17x gebaksborden. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Aardewerken serviesje op dienblad ca. 1920. Gedecoreerd met bloemen. Omranding en deksel verzilverd. Dienblad: 41x21cm.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Originele antieke Rosenburg dekselvaas met florale decor. Den Haag. Schilder Z.B. W34G. Circa 1915. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Den Haagse polychrome Rosenburg Fayence siervaas met florale decor. Nr. 149, schilder O. W5G. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.