Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Chinees blanc de Chine beeld
Startprijs 260 EUR

Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Oude Chinese lamp met montuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees kopje
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenkopje met bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x 6,4 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese tegel
Resultaat: 325 EUR

Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.

Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 60 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

7x Oud Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Zeven delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Grote theepot met figuren en tekst decor. Vijf Kantonese borden, met fijn geschilderd Familie Rose en goud decor, 18e - 19e eeuw. Eén Familie Rose die...

5x Delfts blauw Fayence
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

4x Hollands Makkum
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude Makkum vazen
Startprijs 100 EUR

Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.

2x Oude Makkumse borden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

3x Makkumse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Lot Makkums (24x)
Resultaat: 80 EUR

24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.

13-Delige Makkumse gebaksset
Resultaat: 60 EUR

Dertien-delige Makkumse gebaksset. Zeven-delige set enkele chips. Twee schaaltjes, kapot. Eén schaaltje, chip. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

6x Makkumse vazen
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

6x Makkumse schalen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Makkumse Fayence borden/schalen/trefen/mand etc. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Grote Makkumse vaas, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.