Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Antieek Chinese pattipan
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

7x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Grote oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Startprijs 1.500 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen vierkante vaas met rood glazuur en blauwe draken + bodemmerk. Afmeting: 21 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Grote antieke Kutani vaas, 1900
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Chinese dekselvaasjes
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met geisha's en florale decor. Deksels beschadigd. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....

Oude Tibet ketting
Resultaat: 200 EUR

Oude Tibetaanse ketting met koraal en porselein. Afmeting: 11 x 2,5 cm ø. In goede staat.

Oude Perzische tegel
Startprijs 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porseleinen karpers, 17e - 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Twee antieke Japans porseleinen karpers. 17e - 18e Eeuw. Eén kieuw af. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees Imari schenkkannetjes, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schenkkannetjes. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel+dekselpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met paarden en Chinese dekselpot met vogels en bamboe decor + bodemmerk. Afmeting: 25,7 cm ø / 10 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met lijster en bessentak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x 10 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon schaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon schaal met eenden decor. Afmeting: 5,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden, 10x
Resultaat: 190 EUR

Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

3x Chinese natuurstenen stempels
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinese natuurstenen stempels in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Startprijs 40 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts blauw kaststel
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden
Startprijs 50 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...

2x Antieke Chinese dekselvazen
Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Westerwald pijpvazen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Resultaat: 400 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...

2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Jugendstil dienblad + onderzetters
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil keramieken presenteertablet + acht Jugendstil onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 190 EUR

Oud Duits Hutschenreuther servies met roze en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, 2x terrine, melk/suiker, 2x diepe schalen, 36x kop/schotels, 4x tablets, 9x kommen, 9x diepe bord...

4x Antieke Imari kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Imari knobbelvaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met pagodes en florale decor. Afmeting: 16 x 8,5 cm ø. In goede staat.

7x Antieke Chinese kopjes
Startprijs 40 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 17e - 18e eeuw met paradijsvogel decor, symbool en bodemmerk, haarlijn. Eén maal zeldzaam schoteltje met vier tekens bodemmerk. Rand gerestaureerd. Afmetin...

3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...

Grote 17e eeuwse Chinese kom
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke terracotta figuren
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta figuren. Utzschneider & Cie. Soldaat + jager. Beide slecht gerestaureerd, vaandel, hoofd, geweer en arm. Afmeting: H 52 - 53 cm. In matige staat.

7x Ot en Sien figuren
Startprijs 80 EUR

Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke Jacob Petit-stijl vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese glazen boeddha
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Blanc de Chine boeddha
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen Blanc de Chine lachende boeddha. Afmeting: 28,6 cm. In goede staat.

Porseleinen groep, Romantisch paar
Resultaat: 120 EUR

Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude rookverdrijvers, 1930
Resultaat: 80 EUR

Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren, Aap + vogel
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur, Windhond
Resultaat: 70 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Bing en Grøndahl, Kievit
Startprijs 100 EUR

Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Goebel porselein, Kievit
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Napels figuren
Startprijs 30 EUR

Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met hanen decor
Startprijs 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Zes maal Chinees porselein met bodemmerken. Met zotjes, hanen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose knobbelvaas
Startprijs 900 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, takken en vogel decor. Plus bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese rechthoekige vaas
Startprijs 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Startprijs 300 EUR

Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 400 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.

Familie Rose kom
Resultaat: 160 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen Familie Rose kom met bodemmerk, landschap decor met vogels en tekst. Afmeting: 7 x 14,7 cm. ø. In goede staat.

5x Oude Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje met paradijsvogels decor. Afmeting: ø 18 - ø 22,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startprijs 80 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal met bodemmerk en vijver decor met vissen en eenden. Goudrand. Afmeting: 5 x 20,6 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: 28,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 250 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Chinese kruik met oren
Resultaat: 3.250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Chinees blanc de Chine beeld
Startprijs 260 EUR

Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Oude Chinese lamp met montuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees kopje
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenkopje met bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x 6,4 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese tegel
Resultaat: 325 EUR

Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.

Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 60 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

7x Oud Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Zeven delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Grote theepot met figuren en tekst decor. Vijf Kantonese borden, met fijn geschilderd Familie Rose en goud decor, 18e - 19e eeuw. Eén Familie Rose die...

5x Delfts blauw Fayence
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

4x Hollands Makkum
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude Makkum vazen
Startprijs 100 EUR

Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.

2x Oude Makkumse borden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

3x Makkumse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Lot Makkums (24x)
Resultaat: 80 EUR

24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.

13-Delige Makkumse gebaksset
Resultaat: 60 EUR

Dertien-delige Makkumse gebaksset. Zeven-delige set enkele chips. Twee schaaltjes, kapot. Eén schaaltje, chip. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

6x Makkumse vazen
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

6x Makkumse schalen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Makkumse Fayence borden/schalen/trefen/mand etc. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Grote Makkumse vaas, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.