Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen vierkante vaas met rood glazuur en blauwe draken + bodemmerk. Afmeting: 21 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met geisha's en florale decor. Deksels beschadigd. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....
Oude Tibetaanse ketting met koraal en porselein. Afmeting: 11 x 2,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen karpers. 17e - 18e Eeuw. Eén kieuw af. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schenkkannetjes. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden en Chinese dekselpot met vogels en bamboe decor + bodemmerk. Afmeting: 25,7 cm ø / 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met lijster en bessentak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x 10 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met eenden decor. Afmeting: 5,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese natuurstenen stempels in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse historisme steengoed Westerwald pijpvazen. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen verdeelschaal met florale en goud decor. Afmeting: 12 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Jugendstil keramieken presenteertablet + acht Jugendstil onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Oud Duits Hutschenreuther servies met roze en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, 2x terrine, melk/suiker, 2x diepe schalen, 36x kop/schotels, 4x tablets, 9x kommen, 9x diepe bord...
Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met pagodes en florale decor. Afmeting: 16 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 17e - 18e eeuw met paradijsvogel decor, symbool en bodemmerk, haarlijn. Eén maal zeldzaam schoteltje met vier tekens bodemmerk. Rand gerestaureerd. Afmetin...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta figuren. Utzschneider & Cie. Soldaat + jager. Beide slecht gerestaureerd, vaandel, hoofd, geweer en arm. Afmeting: H 52 - 53 cm. In matige staat.
Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Blanc de Chine lachende boeddha. Afmeting: 28,6 cm. In goede staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.
Zes maal Chinees porselein met bodemmerken. Met zotjes, hanen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, takken en vogel decor. Plus bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen Familie Rose kom met bodemmerk, landschap decor met vogels en tekst. Afmeting: 7 x 14,7 cm. ø. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje met paradijsvogels decor. Afmeting: ø 18 - ø 22,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schaal met bodemmerk en vijver decor met vissen en eenden. Goudrand. Afmeting: 5 x 20,6 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: 28,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenkopje met bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x 6,4 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Grote theepot met figuren en tekst decor. Vijf Kantonese borden, met fijn geschilderd Familie Rose en goud decor, 18e - 19e eeuw. Eén Familie Rose die...
Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
Dertien-delige Makkumse gebaksset. Zeven-delige set enkele chips. Twee schaaltjes, kapot. Eén schaaltje, chip. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Zes oude Makkumse Fayence borden/schalen/trefen/mand etc. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.