Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek Japans porselein 6304
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR
Porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw 6308
Porseleinen verdeelschaal, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Westerwald pijpvazen, 1900 6309
2x Antieke Westerwald pijpvazen, 1900
Startprijs 60 EUR
4x 18e Eeuwse Chinees porselein 6372
4x 18e Eeuwse Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Chinees Yixing theepotje 6409
Chinees Yixing theepotje
Startprijs 60 EUR
Chinese schotel 6413
Chinese schotel
Startprijs 60 EUR
4x Chinese Yixing theepotten 6468
4x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein 6473
Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
2x Oude Chinese Yixing theepotten 6480
2x Oude Chinese Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR
3x China (divers) 6484
3x China (divers)
Startprijs 60 EUR
8 Delen divers Chinees porselein 6486
8 Delen divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
2x Antiek Japans porselein 6495
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR
Rosenthal pijpvaas, 1900 6502
Rosenthal pijpvaas, 1900
Startprijs 60 EUR
3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900 6504
3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900
Startprijs 60 EUR
Keramieken figuur, 1950-1960 6506
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
4x Oude Chinese borden 6511
4x Oude Chinese borden
Startprijs 60 EUR
Bisquit porseleinen lampenvoet 6513
Bisquit porseleinen lampenvoet
Startprijs 60 EUR
8x Oude Chinese vazen 6525
8x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese kraagvaas 6347
Oude Chinese kraagvaas
Startprijs 65 EUR
Lot antieke Chinees porselein (10x) 6624
Lot antieke Chinees porselein (10x)
Startprijs 65 EUR
Oude Mobach Utrecht kan 6194
Oude Mobach Utrecht kan
Startprijs 70 EUR
6x Diverse Goebel beeldjes 6235
6x Diverse Goebel beeldjes
Startprijs 70 EUR
7x Makkumse borden 6243
7x Makkumse borden
Startprijs 70 EUR
2x Porseleinen figuren, Aap + vogel 6281
2x Porseleinen figuren, Aap + vogel
Startprijs 70 EUR
6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles 6345
6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Startprijs 70 EUR
Majolica briefverzwaarder, 1900 6509
Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR
4x Oud/antiek Japans porselein 6524
4x Oud/antiek Japans porselein
Startprijs 70 EUR
Antieke Chinese drakenkom 6620
Antieke Chinese drakenkom
Startprijs 70 EUR
Chinese platte kom 6623
Chinese platte kom
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese penselenvaas 6348
Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 75 EUR
Antieke Chinese schotel met zilveren beugel 6350
Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR
Antieke Chinese theepot 6386
Antieke Chinese theepot
Startprijs 75 EUR
2x Japanse Imari kommen, 18e eeuw 6389
2x Japanse Imari kommen, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR
Oud/antiek Chinees kussen 6392
Oud/antiek Chinees kussen
Startprijs 75 EUR
Oude Chinese penselenvaas 6394
Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 75 EUR
Chinees Familie Rose bord 6399
Chinees Familie Rose bord
Startprijs 75 EUR
2x Oude Chinese potten 6565
2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR
Porseleinen lamp 6576
Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR
2x Sarreguemines vazen 6665
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 75 EUR
3x 18e Eeuwse bordjes 6672
3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6063
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 6087
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR
2x Oude Kantonese vazen 6093
2x Oude Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR
Antiek Petrus Regout kaststel, 1900 6113
Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR
2x Bing en Gröndahl 6115
2x Bing en Gröndahl
Startprijs 80 EUR
2x Sitzendorf figuren 6118
2x Sitzendorf figuren
Startprijs 80 EUR
Rozenburg vaas, 1930 6197
Rozenburg vaas, 1930
Startprijs 80 EUR
Antieke Majolica vaas, 1915 6200
Antieke Majolica vaas, 1915
Startprijs 80 EUR
2x Chinese kommen + consoles 6201
2x Chinese kommen + consoles
Startprijs 80 EUR
2x Hollandse sierschotel 6225
2x Hollandse sierschotel
Startprijs 80 EUR
6x Diverse Goebel beeldjes 6234
6x Diverse Goebel beeldjes
Startprijs 80 EUR
Lot Makkums (5x) 6242
Lot Makkums (5x)
Startprijs 80 EUR
Oud Chinees trekpotje 6267
Oud Chinees trekpotje
Startprijs 80 EUR
6x Chinees porselein 6274
6x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
7x Ot en Sien figuren 6287
7x Ot en Sien figuren
Startprijs 80 EUR
2x Antieke wandborden, 1880 6314
2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR
3x Imari kop/schotel, 18e eeuw 6368
3x Imari kop/schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw 6383
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
2x wit porseleinen figuren, 18e- 19e eeuw 6384
2x wit porseleinen figuren, 18e- 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
3x Porseleinen beeldjes 6414
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR
Theepot in teckelvorm, 1920 6430
Theepot in teckelvorm, 1920
Startprijs 80 EUR
2x Chinese gemberpotten 6432
2x Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR
2x AntiekeJapanse kandelaren 6433
2x AntiekeJapanse kandelaren
Startprijs 80 EUR
Porseleinen bord met Corneille decor 6435
Porseleinen bord met Corneille decor
Startprijs 80 EUR
Antieke Royal Dux schaal, 1915 6458
Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 80 EUR
Delfts kaststel, 18e eeuw 6475
Delfts kaststel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antiek keramieken figuur, Spelende honden 6481
Antiek keramieken figuur, Spelende honden
Startprijs 80 EUR
Royal Dux figuur, Papegaai 6517
Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR
3 Delen Duits (Meissen) porselein 6581
3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 80 EUR
Antieke Meissen inktpot, 1900 6586
Antieke Meissen inktpot, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke Meissen snorkom 6587
Antieke Meissen snorkom
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6605
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Chinees schaakspel in doos 6628
Chinees schaakspel in doos
Startprijs 80 EUR
Porseleinen sierschotel, 19e eeuw 6508
Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 85 EUR
2x Oude/Chinese kommen 6613
2x Oude/Chinese kommen
Startprijs 85 EUR
Chinese kom, 18e eeuw 6622
Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 85 EUR
Oude Franse vaas 6074
Oude Franse vaas
Startprijs 90 EUR
2x Portretborden, 19e eeuw 6134
2x Portretborden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
2x Antieke portretbordjes, 1900 6135
2x Antieke portretbordjes, 1900
Startprijs 90 EUR
7x Oud Chinees porselein 6251
7x Oud Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
3x Antieke Chinese kommen 6421
3x Antieke Chinese kommen
Startprijs 90 EUR
3x Meissen, divers 6469
3x Meissen, divers
Startprijs 90 EUR
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel 6523
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR
2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console 6531
2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console
Startprijs 90 EUR
4x Antieke Chinese bekers 6671
4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR
Chinese trekpot, 18e eeuw 6031
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
3 Delen oud Duits Meissen porselein 6054
3 Delen oud Duits Meissen porselein
Startprijs 100 EUR
2x Duitse Meissen theekannen 6058
2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 100 EUR
4x Oude Chinese bordjes 6084
4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR
Chinese kom op console 6097
Chinese kom op console
Startprijs 100 EUR
4x Antiek Bisquit porselein 6123
4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 100 EUR
2x Chinese borden, 18e eeuw 6141
2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen 6159
3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Startprijs 100 EUR
5x Antieke wandtegels 6167
5x Antieke wandtegels
Startprijs 100 EUR
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw 6178
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900 6180
Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900
Startprijs 100 EUR