Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kruik met oren 6262
Chinese kruik met oren

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6147
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Grote oude Familie Rose vaas 6042
Grote oude Familie Rose vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6044
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw 6047
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon schaal 6089
Oude Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke kapotte Chinese celadon vaas 6404
Antieke kapotte Chinese celadon vaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6148
Oude Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude/antieke Quan Ying 6019
Oude/antieke Quan Ying

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw 6004
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese dekselvazen 6310
2x Antieke Chinese dekselvazen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kruik 6209
Chinese Familie Rose kruik

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6408
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6407
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Swatow schotel 6598
Grote oude/antieke Swatow schotel

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
K.P.M. Servies, 1920 6380
K.P.M. Servies, 1920

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Oude Chinese penselen houder 6465
Oude Chinese penselen houder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw 6163
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Meissen set, 19e eeuw 6005
Meissen set, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Grote antieke Chinese kommen 6048
2x Grote antieke Chinese kommen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6079
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6154
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schaal 6491
Chinese Familie Rose schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oud Engels Wedgwood servies 6138
Oud Engels Wedgwood servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes 6307
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Chinese witte schotel 6479
Oude Chinese witte schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oud Chinees bord 6076
Oud Chinees bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose plaquette 6094
Oude Chinese Familie Rose plaquette

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6210
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6443
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antiek Boerenbont servies, 1900 6474
Antiek Boerenbont servies, 1900

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Celadon schaal 6212
Celadon schaal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese tegel 6257
Oude Chinese tegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote 17e eeuwse Chinese kom 6291
Grote 17e eeuwse Chinese kom

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6349
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel 6351
17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6464
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude Chinese sierschotel 6633
Oude Chinese sierschotel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 19e eeuw 6545
2x Chinese borden, 19e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6016
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, 18e eeuw 6032
6x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese penselenpotten 6037
2x Antieke Chinese penselenpotten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Chicken cups 6099
2x Antieke Chicken cups

Resultaat:

300 EUR