Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...

Jugendstil-stijl Majolica jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil-stijl polychrome genummerde Majolica jardiniere met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 37 x 20 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Majolica vazen
Resultaat: 150 EUR

Set van drie Jugendstil-stijl genummerde Majolica bloemvazen met polychrome florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap en pagode decor. Drie borden lichte chips rand. Eén bord gaaf. Afmeting: ø 20,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese schotel
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen schotel met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

3x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Porseleinen vogelkooi plaquette
Resultaat: 135 EUR

Makkums stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.

Antiek spekstenen figuur, Lachende Chinees
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 130 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met oren en figuren in landschap. Iets glazuurschade. Afmeting: 14 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.

10x Antieke Chinese kop/schotels, 1880
Resultaat: 130 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kratervazen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen kratervazen met roze rozen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bord met haan, bodemmerk. Bord met tuin, bodemmerk. Schenkkannetje, haarscheur. Afmeting: ø 18 cm. + 15 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Karl Ens porselein, 2 Kieviten
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Porseleinen groep, Romantisch paar
Resultaat: 120 EUR

Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Hummel plaquette
Resultaat: 120 EUR

Vier plaquettes van Hummel. Gemaakt door Goebel. Diverse afbeeldingen. Eén jongen op hek, bang voor kikker. Jongen en meisje bij raam met bloemen. Jongen met postkoets en twee paarden. Vier zingende j...

3x Kastkommen, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (14x divers)
Resultaat: 110 EUR

Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse wandtegel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.

4x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale decor. Drie gemerkt, de Paauw? Randglazuur schades. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

5x Oude Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje met paradijsvogels decor. Afmeting: ø 18 - ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 110 EUR

Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...

2x Antieke Chinese theepotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Kantonese/Chinese vazen
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen craquele glazuur en oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke wandtegels
Resultaat: 105 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 105 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met laarzen en damesschoenen, nr. 143. *Beeldengroep van twee zingende jongens, nr. 130. *Jongen met lantaarn en hellebaard, nr. 9. *Jongen met b...

Grote Hummel beeldengroep van Goebel
Resultaat: 105 EUR

Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Jongen en meisje lopend op brug, nr. GCD 295 (472). Afmeting: 20,5 x 15,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Gendi kan met zilver
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Gendi schenkkan met zilveren montuur, landschappen in medaillons, en florale decors. Hals ingekort. Afmeting: 26 x 12,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Meissen dekselterrine
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Lot Meissen kop/schotels
Resultaat: 100 EUR

Lot Duitse Meissen porseleinen kop/schotels. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip. (7x) 6x set. Afmeting: 5 -12 cm. In goede staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met florale, roofvogels en goud decor. Afmeting: 4,8 x 10,8 cm ø. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...

Oude Chinese Yixing theepot
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal kleine Imari trekpot, minimale chip deksel. Eén maal Familie Rose kopje + deksel. Republiek + tekst + bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,5 cm ø./ 9 x 13 x 7,5 cm ø...

Antieke Delftse jardiniere, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence jardiniere met florale flacons. Circa 1900. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.

6x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 100 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met stok, nr. 16. *Zittend meisje met fluit, nr. 391. * Meisje met kuikentjes, nr. 385, eerste uitgave. *Meisje met mand, nr. 479. *Zittend jonget...

Beeld van Goebel, Moeder en kind bij duiventil
Resultaat: 100 EUR

Beeld van Goebel. Ontworpen door Charlot Byi met nummer 32. Moeder en kind bij duiventil. Afmeting: 27 x 12,5 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....

2x Chinese dekselvaasjes
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met geisha's en florale decor. Deksels beschadigd. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Oude/antieke Japanse Geisha
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Samson schotels, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

15x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese voetschaal
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.

Engels servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

4x Chinese blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

4x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 95 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Spaarpot meisje bij schoorsteen, nr. 118. *Jongen met sterrenkijker, nr. 132. *Jongentje als bergbeklimmer, nr. 315. *Jongetje met geweer en trommel, b...

6x Duits Meissen porselein
Resultaat: 90 EUR

Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

4x Chinees Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 90 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend aan tafel met boek en hondje, nr. 306. *Meisje bij hek met zwaan en vogeltje, nr. 344. *Meisje doet de was, nr. 362. Afmeting: 10 - 12 cm...

2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.

2x Porseleinen ballerina's
Resultaat: 90 EUR

Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas op sokkel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...

Gouda plateel vaasje, 1915
Resultaat: 85 EUR

Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Porceleyne Fles vaas
Resultaat: 85 EUR

Antieke Porceleyne Fles keramieken vaas met Perzisch decor. Gelijmd. Afmeting: 24 cm. In matige staat.

5x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 85 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met lantaarn en hoorn, nr. 15. *Jongen met paraplu en boek, nr. 320 (eerste uitgave). *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje met bloemenman...

5x Oude Chinese dekselpotjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Majolica schenkeend, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 80 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met verrekijker en haas, nr. 307. *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje wast haar pop in teil, nr. 319. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

6x Makkumse vazen
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Lot Makkums (24x)
Resultaat: 80 EUR

24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

4x Oude rookverdrijvers, 1930
Resultaat: 80 EUR

Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Jacob Petit-stijl vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta varken
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Hollandse Velsen Art Deco vaas
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...

Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.

5x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 75 EUR

Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met paraplu en varkentje, nr. 198. *Jongen met geweer, nr. 332. * Jongen met rugzak, nr. 80. *Jongen met paraplu en mand, nr. 79. *Meisje met blo...

Hummel tafellamp
Resultaat: 75 EUR

Tafellampje van Hummel. Gemaakt door Goebel. Jongen klimt in appelboom voor een hond. Oortje hond gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

5x Hummel figuren (divers)
Resultaat: 75 EUR

Vijf diverse Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met korf. *Zittend meisje met strik in het haar. * Meisje met poppenwagen en pop. * Jongen met paraplu en hoed. *Jongen met sjaal, nr. 4...

Grote antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur, Windhond
Resultaat: 70 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Hummel beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Hummel figuren van Goebel. Eén maal meisje met ganzen. Chipje aan haar. Afmeting: 19 x 15 cm. Eén maal meisje met kuikens bij hek. Afmeting: 15,5 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Resultaat: 70 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot met deksel
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...