Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Familie Rose plaquette 6096
Oude Familie Rose plaquette
Startprijs 400 EUR
Chinese kom op console 6097
Chinese kom op console
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw 6098
Chinese Kang Xi kom met console, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Antieke Chicken cups 6099
2x Antieke Chicken cups

Resultaat:

300 EUR

Oude/antieke Perzische wandtegel 6100
Oude/antieke Perzische wandtegel
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari klok, 19e eeuw 6101
Japanse Imari klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Antiek Imari 6102
2x Antiek Imari
Startprijs 50 EUR
2x Imari dekselpotten, 19e eeuw 6103
2x Imari dekselpotten, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw 6104
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Imari porselein, 18e eeuw 6105
3x Imari porselein, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

2x Imari porselein, 18e eeuw 6106
2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Imari dekselvaas 6107
Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Chinees Imari porselein 6108
4x Chinees Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

2x Antiek K.P.M. porselein 6109
2x Antiek K.P.M. porselein
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Duits porselein 6110
2x Duits porselein

Resultaat:

100 EUR

2x Japanse Imari dekselvazen 6111
2x Japanse Imari dekselvazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oud Japans Imari lampetstel 6112
Oud Japans Imari lampetstel

Resultaat:

50 EUR

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900 6113
Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR
2x Keramieken vogels 6114
2x Keramieken vogels
Startprijs 40 EUR
2x Bing en Gröndahl 6115
2x Bing en Gröndahl
Startprijs 80 EUR
Zillermahler beeld, Kat 6116
Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Karl Ens porselein, 2 Kieviten 6117
Karl Ens porselein, 2 Kieviten

Resultaat:

120 EUR

2x Sitzendorf figuren 6118
2x Sitzendorf figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Porseleinen beelden (B&G/Lladro) 6119
2x Porseleinen beelden (B&G/Lladro)

Resultaat:

50 EUR

Antiek bisquit heilig hart beeld 6120
Antiek bisquit heilig hart beeld
Startprijs 30 EUR
4x Oude porseleinen figuren 6121
4x Oude porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
2x Antieke Bisquit figuren, 1900 6122
2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Startprijs 60 EUR
4x Antiek Bisquit porselein 6123
4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Majolica schenkeend, 1915 6124
Antieke Majolica schenkeend, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Diverse oude beeldjes 6125
6x Diverse oude beeldjes

Resultaat:

50 EUR

Duitse keramieken wandschotel 6126
Duitse keramieken wandschotel
Startprijs 50 EUR
3 Delen Duits aardewerk 6127
3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR
Antieke scheerbekken 6128
Antieke scheerbekken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Delen Oud Hollands aardewerk 6129
3 Delen Oud Hollands aardewerk

Resultaat:

55 EUR

2x Antieke keramieken vazen, 1915 6130
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Delftse Fayence vazen, 18e eeuw 6131
2x Delftse Fayence vazen, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

2x Antieke wandborden 6132
2x Antieke wandborden
Startprijs 175 EUR
2x Antieke borden 6133
2x Antieke borden
Startprijs 175 EUR
2x Portretborden, 19e eeuw 6134
2x Portretborden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
2x Antieke portretbordjes, 1900 6135
2x Antieke portretbordjes, 1900
Startprijs 90 EUR
Portret bord in lijst, 19e eeuw 6136
Portret bord in lijst, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Antieke Delftse tabakspot, 1900 6137
Antieke Delftse tabakspot, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oud Engels Wedgwood servies 6138
Oud Engels Wedgwood servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Delftse borden, 18e eeuw 6139
3x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

3x Chinese borden 6140
3x Chinese borden
Startprijs 450 EUR
2x Chinese borden, 18e eeuw 6141
2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese Imari schotel 6142
Chinese Imari schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11x Gebakschotels 6143
11x Gebakschotels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 6144
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

50 EUR

2x  Antiek Japans porselein 6145
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse vazen 6146
2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Oude Chinese siervaas 6147
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6148
Oude Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw 6149
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

2x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw 6150
2x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6151
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese borden 6152
6x Antieke Chinese borden

Resultaat:

170 EUR

2x Oude Chinese Familie Rose borden 6153
2x Oude Chinese Familie Rose borden
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6154
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Oude Familie Verte bloempot 6155
Oude Familie Verte bloempot
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese schotel, 18e eeuw 6156
Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6157
2x Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein 6158
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen 6159
3x Oude Japanse/Chinese Raku theekommen
Startprijs 100 EUR
grote Chinese vaas, 19e eeuw 6160
grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
4x Oude Chinese kopjes 6161
4x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oud Chinees Familie Rose vaasje 6162
Oud Chinees Familie Rose vaasje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw 6163
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing theepot 6164
Oude Chinese Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (14x divers) 6165
Lot antieke tegels (14x divers)

Resultaat:

110 EUR

2x Keramieken plaquettes 6166
2x Keramieken plaquettes
Startprijs 50 EUR
5x Antieke wandtegels 6167
5x Antieke wandtegels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
17e Eeuwse wandtegel 6168
17e Eeuwse wandtegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke wandtegels 6169
Lot oude/antieke wandtegels

Resultaat:

105 EUR

5x Ingelijste tegels 6170
5x Ingelijste tegels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
17e Eeuwse wandtegel met tulp 6171
17e Eeuwse wandtegel met tulp

Resultaat:

50 EUR

12x Antieke Jugendstil tegels, 1915 6172
12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startprijs 60 EUR
Jugendstil-stijl tegeltableau 6173
Jugendstil-stijl tegeltableau
Startprijs 50 EUR
6-Delig tegeltableau 6174
6-Delig tegeltableau
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke Majolica tabaksdoos, 1915 6175
Antieke Majolica tabaksdoos, 1915

Resultaat:

35 EUR

Antiek servies, 1900 6176
Antiek servies, 1900
Startprijs 50 EUR
Duits servies 6177
Duits servies
Startprijs 150 EUR
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw 6178
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse sevres doos 6179
Antieke Franse sevres doos
Startprijs 125 EUR
Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900 6180
Antieke terracotta pot in vorm van hoofd, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Chinese bordjes, 18e  - 19e eeuw 6181
6x Chinese bordjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Lot Bing en Grøndahl servies 6182
Lot Bing en Grøndahl servies
Startprijs 100 EUR
10x Frans porselein (divers) 6183
10x Frans porselein (divers)
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Franse Sevres vaasjes, 1900 6184
2x Antieke Franse Sevres vaasjes, 1900
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke Brussel vazen, 1900 6185
2x Antieke Brussel vazen, 1900

Resultaat:

170 EUR

3x Oud porselein 6186
3x Oud porselein
Startprijs 40 EUR
2x Keramiek, Vaas/bierpul 6187
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Chinese vaas 6188
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

90 EUR

Franse Sevres vaas, 1915 6189
Franse Sevres vaas, 1915
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Gouda plateel vaasje, 1915 6190
Gouda plateel vaasje, 1915

Resultaat:

85 EUR

Royal Goedewaagen schaal 6191
Royal Goedewaagen schaal
Startprijs 50 EUR