Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Louis Basset. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 40 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Vijf oude geschilderde miniaturen. 20e Eeuw. Vier maal dames, één maal herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Bauffe. Circa 1900. Riviergezicht met knotwilgen en korenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. de Vries. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Drie handbeschilderde ikonen met vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Chinese vrouw met kinderen bij rivier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.
H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
H. Keyser. Duitse School. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 20 cm. In goede staat.
P. ter Hoeven. Hollandse School. Circa 1930. Koeien bij drenkplaats met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in regen. Houtsnede op papier. Afmeting: 39 x 18 cm. In goede staat.
Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.