Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Zeldzaam werk met puppies. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 20 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Abstracte compositie. Verso etiket Chez Moi. Ton Schulten Galerie International Nr. 109, Hfl. 4.600,=. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Adam Zandleven. 1868 - 1923. Hooischuur in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.
A.F. van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Lezende kinderen op bankje. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 32 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Willem Karel Nakken. 1835 - 1926. Herder met paarden bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 30 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.
J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Musicerende herders met vee bij ruïne. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: 36 x 30,5 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Chris van der Windt. 1877 - 1952. Boerderij met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Stal met koe en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schilderijen. Monogram R.E.C. *A Domestic discord. * Villagers dancing. Afmeting: 11,5 x 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. * Officier, in ivoren lijst. * Interieur met figuren (iets verpoetst). 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stilleven met Japanse voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Gerard Post-Greve. 1913 - 1990. Stilleven met brood, koper en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Freek van de Berg. 1918 - 2000. Dame met hoed. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 53 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Bartus Korteling. 1853 - 1930. Deventer School. Origineel etiket verso. Landschap met wandelende boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Wandelaar met hond op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
Piet Schoen 1943. 1909 - 1985. Landschap met dorpsgezicht en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Monogram F.H.J. 79. Vaas met bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x40 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
L. Basset. 21e Eeuw. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Monogram A.E.G. 1864. Dame met gevangen muis. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17,3 cm. In redelijke staat.
J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Mogelijk Melgers. H.J. Melgers. 1899 - 1973. Expressionistisch bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Engelse School. Engelse kust bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
A.H. Koster. 1913 - 1990. Landschap bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 51 cm.In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
M. Ottee. Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Bruggetje bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.
Wilhelm Steelink. 1826 - 1913. Boer bij schaapskudde. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 31 cm. In goede staat.
Théophile de Bock. 1851 - 1904. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 29 cm. In goede staat.