Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...
Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.
David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.
Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Abstracte compositie. Verso etiket Chez Moi. Ton Schulten Galerie International Nr. 109, Hfl. 4.600,=. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Jan Adam Zandleven. 1868 - 1923. Hooischuur in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Théophile de Bock. 1851 - 1904. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 29 cm. In goede staat.
Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
A.F. van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Willem Karel Nakken. 1835 - 1926. Herder met paarden bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 30 cm. In goede staat.
J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.
Litho Klaas Bernink, 1981. Nr. 56/150. Herkomst Galerie Polder. Boerderijen in de sneeuw. Litho op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Musicerende herders met vee bij ruïne. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: 36 x 30,5 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
C. van Vugt. 21e Eeuw. Strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Wandelaar met hond op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
J. Maris? Circa 1930. Damesportret. Pastel op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. In goede staat.
H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Haven Amsterdamse poort te Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.
A.H. Koster. 1913 - 1990. Landschap bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 51 cm.In goede staat.
J. v/d Laan. 20e Eeuw. Bomschuit met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 140/350. 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Engelse School. Engelse kust bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
Bartus Korteling. 1853 - 1930. Deventer School. Origineel etiket verso. Landschap met wandelende boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In goede staat.
Teresa Byszewska, 1965. 1929 - . Poolse School. Dame Noir Av Chat Noir. Collage zijde etc. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse prenten. Luchtvaart. The first carriage , The Ariel. Steendruk op papier. Afmeting: 33 x 27 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Louis Basset. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 40 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur schilderij, Circa 1890. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Romeo en Julia verso. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret op koperpaneel. Fijne craquele. Afmeting: 22 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
N. Diaz. Mogelijk Narcisse Diaz. 1807 - 1876. Landschap bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.
Monogram F.H.J. 79. Vaas met bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Italiaanse gouaches uit 1906. Uitbarsting Vesuvius bij dag en nacht. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Monogram Z.W. Tweede helft 20e eeuw. Drie kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
Adriën Barrère. 1877 - 1931. Rechters en advocaten met kookmutsen. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 87 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stilleven met Japanse voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee achter-glas schilderijen. Eén maal D. Kovacic, 1976. Eén maal Fosic, 1976. Landschappen. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Hollands stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: 100 x 40 cm. In redelijke/goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Henry P. Verkoeijen. 20e Eeuw. Hollandse School. Hollandse winter met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Rolandt. Circa 1980. Hollandse romantische zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.