Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Clairy?, Boten bij vuurtoren 1191
Clairy?, Boten bij vuurtoren
Startprijs 80 EUR
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1215
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Startprijs 80 EUR
Monogram en 1940, Stilleven perziken 1233
Monogram en 1940, Stilleven perziken
Startprijs 80 EUR
L. Scheen, Poes 1248
L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR
L. Scheen, Poes 1257
L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landarbeiders op rijstveld 1270
Ongesigneerd, Landarbeiders op rijstveld
Startprijs 80 EUR
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling 1274
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 80 EUR
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1275
Anton Pieck, Paraplu verkoper
Startprijs 80 EUR
Peter Meurs,  Twentse boerderij 1276
Peter Meurs, Twentse boerderij
Startprijs 80 EUR
Peter Diem, Bonte koe 1285
Peter Diem, Bonte koe
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht 1333
Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Gesigneerde Pin Up, Lithografie 1355
Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startprijs 80 EUR
Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind 1368
Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind
Startprijs 80 EUR
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen 1381
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Startprijs 80 EUR
3x Aquarellen, divers 1410
3x Aquarellen, divers
Startprijs 80 EUR
W. Voorendt, Hollands riviergezicht 1418
W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR
Gesigneerd Miro, Abstracte voorstelling 1419
Gesigneerd Miro, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR
Marten Randa, Dreams 1380
Marten Randa, Dreams
Startprijs 90 EUR
Jonk, Vaas met gele rozen 1460
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 90 EUR
B.H. Bolink, Strandgezicht 1064
B.H. Bolink, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR
P. Schoen, Gezicht op Hollum 1071
P. Schoen, Gezicht op Hollum
Startprijs 100 EUR
C.N. Storm, Binnentuin Deventer 1111
C.N. Storm, Binnentuin Deventer
Startprijs 100 EUR
Ikoon 1125
Ikoon
Startprijs 100 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1160
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 100 EUR
J. ter Haar, Herderin met schapen 1167
J. ter Haar, Herderin met schapen
Startprijs 100 EUR
J. de Boer, Vaas met bloemen 1174
J. de Boer, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven 1175
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven
Startprijs 100 EUR
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot 1181
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR
H. Balsink, De kolk van tante Lize 1194
H. Balsink, De kolk van tante Lize
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Vrouw met kind bij gevangenis 1199
Ongesigneerd, Vrouw met kind bij gevangenis
Startprijs 100 EUR
Korver, Bengaalse tijger 1205
Korver, Bengaalse tijger
Startprijs 100 EUR
Wim Steijn, Babyportret 1207
Wim Steijn, Babyportret
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd?, Interieur met figuren 1208
Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR
K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen 1210
K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Startprijs 100 EUR
J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier 1221
J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier
Startprijs 100 EUR
J.M. van Beek, Zeilboten op zee 1226
J.M. van Beek, Zeilboten op zee
Startprijs 100 EUR
2x Oude ikonen 1251
2x Oude ikonen
Startprijs 100 EUR
C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin 1253
C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Portret Rembrandt 1259
Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Stilleven met fruit, fles en bloemvaas 1298
Onduid. gesig., Stilleven met fruit, fles en bloemvaas
Startprijs 100 EUR
Michel Podalka, Florale voorstelling 1307
Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 100 EUR
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen 1316
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Startprijs 100 EUR
J. Altink, Gronings landschap 1322
J. Altink, Gronings landschap
Startprijs 100 EUR
Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren 1369
Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren
Startprijs 100 EUR
P. van Goudzwaard, Abstract 1391
P. van Goudzwaard, Abstract
Startprijs 100 EUR
J. Cossaar, Religieus 1473
J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR
J.A.B. Stoebel/H.F.C. ten Cate, Figuren bij boog 1116
J.A.B. Stoebel/H.F.C. ten Cate, Figuren bij boog
Startprijs 110 EUR
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen 1061
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Startprijs 120 EUR
Willem Heytman, Boten langs de kade 1100
Willem Heytman, Boten langs de kade
Startprijs 120 EUR
A. Partycki, Dame met draagtassen 1118
A. Partycki, Dame met draagtassen
Startprijs 120 EUR
A. Partycki, Dame met draagtassen 1119
A. Partycki, Dame met draagtassen
Startprijs 120 EUR
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren 1474
Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik 1232
Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR
F. Weber, Stadsgezicht 1090
F. Weber, Stadsgezicht
Startprijs 140 EUR
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen 1025
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 150 EUR
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1080
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Startprijs 150 EUR
C. Terlouw, Bosgezicht met beek 1084
C. Terlouw, Bosgezicht met beek
Startprijs 150 EUR
M. Haase, Bloemenverkoopster 1106
M. Haase, Bloemenverkoopster
Startprijs 150 EUR
G. Engels, Landschap met vee en boerin 1110
G. Engels, Landschap met vee en boerin
Startprijs 150 EUR
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht 1115
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
Antieke landkaart 1117
Antieke landkaart
Startprijs 150 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1137
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 150 EUR
Guillaume Corneille, Vogel met slang 1138
Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 150 EUR
Frans Baaijens, Lutterzand 1150
Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 150 EUR
A.R. Mauve, Rotsbranding 1158
A.R. Mauve, Rotsbranding
Startprijs 150 EUR
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk 1161
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal 1168
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Startprijs 150 EUR
Meta Plückebaum, Twee hondjes 1170
Meta Plückebaum, Twee hondjes
Startprijs 150 EUR
Adriaan Keus, Zomers bospad 1171
Adriaan Keus, Zomers bospad
Startprijs 150 EUR
Willy Paes, Vaas met rozen 1190
Willy Paes, Vaas met rozen
Startprijs 150 EUR
Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt 1209
Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startprijs 150 EUR
E. Hoogewijs, Landschap met molen 1227
E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startprijs 150 EUR
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard 1249
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard
Startprijs 150 EUR
5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek 1411
5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 150 EUR
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen 1433
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 150 EUR
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1457
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 150 EUR
P. Armati, Portret jonge dame 1153
P. Armati, Portret jonge dame
Startprijs 160 EUR
L.Scheen, Pin Up 1247
L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR
H. Balman, Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk 1334
H. Balman, Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 160 EUR
H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen 1159
H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen
Startprijs 170 EUR
J. Zon, Duinlandschap 1166
J. Zon, Duinlandschap
Startprijs 170 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij spinnewiel 1132
Ongesigneerd, Verliefd stel bij spinnewiel
Startprijs 175 EUR
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper 1185
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Startprijs 180 EUR
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1263
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startprijs 180 EUR
A. Heyboer, Danseres 1325
A. Heyboer, Danseres
Startprijs 180 EUR
Daniels, Hollands strandgezicht met figuren 1328
Daniels, Hollands strandgezicht met figuren
Startprijs 180 EUR
B. Robbe, Dame met jarretels 1258
B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 190 EUR
Giorga Guinegault?, Dame met hoedje 1347
Giorga Guinegault?, Dame met hoedje
Startprijs 190 EUR
J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane 1030
J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane
Startprijs 200 EUR
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona 1039
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 200 EUR
Joan Collette, Boodschap des engels 1043
Joan Collette, Boodschap des engels
Startprijs 200 EUR
2x Oude Chinese rolschilderijen 1075
2x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 200 EUR
W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad 1076
W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad
Startprijs 200 EUR
Arjan Galema, Damesportret 1079
Arjan Galema, Damesportret
Startprijs 200 EUR
G. Krol, Twentse boer en boerin op land 1087
G. Krol, Twentse boer en boerin op land
Startprijs 200 EUR
G. Krol, Twentse boerderij 1088
G. Krol, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR