Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Balsink, De kolk van tante Lize
Startprijs 100 EUR

Hein Balsink. 1891 - 1966. Deventer School. De kolk van tante Lize. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, IJsgezicht bij ruïne
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. IJsgezicht bij ruïne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

Ed. K., Dorpsgezicht met wilgen
Resultaat: 325 EUR

Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 260 EUR

G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetter kip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind bij gevangenis
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vrouw met kind bij gevangenis. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In redelijke staat.

6x Japanse reproducties in lijst
Startprijs 225 EUR

Zes Japanse reproducties van houtsnedes in lijst. Tweede helft 20e eeuw. Reproducties op papier. Afmeting: 90 x 30 cm. In goede staat.

3x Naakt studies, (Rusland?)
Resultaat: 150 EUR

Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.

H.P. Verkoeijen, Hollandse winter met figuren
Resultaat: 100 EUR

Henry P. Verkoeijen. 20e Eeuw. Hollandse School. Hollandse winter met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Jacoba Surie, Vaas met bloemen
Resultaat: 330 EUR

Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Korver, Bengaalse tijger
Startprijs 100 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Prof. Alfred Jensen 1859-1935, Viermaster op volle zee
Startprijs 200 EUR

Prof. Alfred Jensen 1859-1935 . Circa 1900. Viermaster op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

Wim Steijn, Babyportret
Startprijs 100 EUR

Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startprijs 150 EUR

Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.

K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Startprijs 100 EUR

K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee Tiroler kinderen met hengel
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Münchener Schule. Cica 1880. Twee Tiroler kinderen met hengel bij hondenhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 60 EUR

Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 410 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 350 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Startprijs 80 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

A. Markus, Landschap bij Oosterbeek
Resultaat: 190 EUR

Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.

F.P. ter Meulen, Hollands strandgezicht met strandjutters
Startprijs 300 EUR

F.P. ter Meulen. Circa 1900. Hollands strandgezicht met strandjutters. Olieverf op linnen. Afmeting: 15 x 32 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Startprijs 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Startprijs 250 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Arnould?, Houtvesters in bos
Resultaat: 80 EUR

J. Arnould? Onduidelijk. 19e Eeuw. Houtvesters in bos. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: 46 x 35 cm. In redelijke staat.

J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier
Startprijs 100 EUR

J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

T. Anconé, Herenportret
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 70 EUR

Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.

J.M. van Beek, Zeilboten op zee
Startprijs 100 EUR

Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.

E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startprijs 150 EUR

Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

A. Funke, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 49 cm. In goede staat.

Monogram Z.W., Drie kittens
Resultaat: 130 EUR

Monogram Z.W. Tweede helft 20e eeuw. Drie kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.

Cehokoc Ocpopin? Landarbeiders aan het hooien
Resultaat: 50 EUR

Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

2x Oude etsen, Dorpsstraat/Notre Dame
Startprijs 50 EUR

Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabbijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Startprijs 80 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

F. Hanfstaengl, Paar bij sterrennacht
Resultaat: 90 EUR

Franz Hanfstaengl. 1804 - 1877. Voorstelling naar Franz von Stuck. 1910. Paar bij sterrennacht. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Citroen
Resultaat: 135 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Kersen
Resultaat: 160 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met roos. Olieverf op paneel. Afmetig: 18 x 13 cm. In goede staat.

J. Jans, Twee figuren bij piano
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

C. Kaay, Dorpsromantiek
Resultaat: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Resultaat: 60 EUR

Bep Toscani. '98. Abstracte compositie met gemengde techniek + krantenpapier. Afmeting: 75 x 57 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 40 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

L. Scheen, Bomschuit op strand
Resultaat: 100 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR

Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR

Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard
Startprijs 150 EUR

F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.

C. de Bruin, Landschap met boer en paardenkar
Resultaat: 50 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Startprijs 100 EUR

Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...

E.C. Arntzenius, Vaas met sneeuwbes
Startprijs 220 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met sneeuwbes. Gouache op papier. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Startprijs 100 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands stadsgezicht met gracht
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Hollands stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: 100 x 40 cm. In redelijke/goede staat.

L. Scheen, Poes
Startprijs 80 EUR

Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 190 EUR

Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadskanaal
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.

J. de Bondt, Edelman te paard
Resultaat: 100 EUR

J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetter kip
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startprijs 180 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap boerderij en boom
Resultaat: 100 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Teresa Byszewska, Dame Noir Av Chat Noir
Resultaat: 190 EUR

Teresa Byszewska, 1965. 1929 - . Poolse School. Dame Noir Av Chat Noir. Collage zijde etc. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR

Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.

A. Broeckman-Klinkhamer, Wilde bloemen
Resultaat: 65 EUR

Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J.R. Wismeijer, Paarden op de Rotterdamse kade
Startprijs 60 EUR

J.R. Wismeijer. Paarden op de Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.

J. Toorop, Mijnwerker met carbidlamp
Resultaat: 90 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landarbeiders op rijstveld
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onbekend, Sterrenwacht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.

Corneille, Naakte vrouw met duif
Resultaat: 240 EUR

Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 80 EUR

Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Startprijs 80 EUR

Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boerderij
Startprijs 80 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 60 EUR

A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Egmond, Vaasje met bloemen
Startprijs 60 EUR

Egmond. Tweede helft 20e eeuw. Vaasje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Meisje met hond
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

R. Seresi, Slapend meisje
Resultaat: 75 EUR

R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Pieter van Noort, Huizen langs de Vecht
Resultaat: 90 EUR

Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 50 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

F. de Greef, Naakte dame in natuur
Resultaat: 100 EUR

F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Peter Diem, Bonte koe
Startprijs 80 EUR

Peter Diem. 1945 - . Bonte koe. Nr. 7/40. Lithografie op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Resultaat: 120 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

H. Reerink, Schipbreuk
Resultaat: 75 EUR

Henk Reerink, 1976. Schipbreuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

H. Reerink, Boerderij met kippen
Startprijs 60 EUR

Henk Reerink. Boerderij met figuren en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Wintergezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.