Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse prenten. Luchtvaart. The first carriage , The Ariel. Steendruk op papier. Afmeting: 33 x 27 cm. In goede staat.
J. v/d Laan. 20e Eeuw. Bomschuit met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Erich Liebert. Duitse School. Circa 1940. Duits riviergezicht met vakwerkhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.
N. Diaz. Mogelijk Narcisse Diaz. 1807 - 1876. Landschap bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Zonnig boeren erf met zonnebloemen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.