Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met sneeuwbes. Gouache op papier. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
J.R. Wismeijer. Paarden op de Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Peter Diem. 1945 - . Bonte koe. Nr. 7/40. Lithografie op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
Henk Reerink, 1976. Schipbreuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Boerderij met figuren en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Salm. 1837 - 1909. Schoolklas. Sepia met ophogend wit op papier. Afmeting: 37 x 44 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Onder andere door Georg Balthasar Probst etc. Eén maal Prospect des Rathhausses zu Osnabrück. Eén maal Gezicht op Vaticaan di Roma. Eén maal Le port du Havre ...
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.
J. Lorjé. Enschedese schilder. Baai met gezicht op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
J. Maris? Circa 1930. Damesportret. Pastel op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret op koperpaneel. Fijne craquele. Afmeting: 22 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...
Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
C. Vermoelen? 19e Eeuw. Vrouw eet kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 41 cm. In goede staat.
C. van Vugt. 21e Eeuw. Strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. Heyboer.1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.
H. Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met asperges. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Eén maal landschap, 1977. Eén maal landschap Madestein, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
H.R. Scholten. Stilleven met glazen bloempot. Pastel op papier. Afmeting: 48 x 64 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Surrealistisch. Hand met figuren en gezicht. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.
Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.
Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Grachtengezicht Amsterdam met figuren. Eén restauratie in lucht. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
Aquarel Barham Court and Teston Bridge, Kent 1842. Engels landgoed met dames en schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
P. van Goudzwaard. 1929 - 1983. Abstract figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 49 cm. In goede staat.
M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Dansende figuren. Official Keith Haring Estate goedgekeurde druk. Litho op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.