Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 475 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

C. Kaay, Dorpsromantiek
Resultaat: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

H. Berlage, Papegaai
Resultaat: 225 EUR

H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Citroen
Resultaat: 135 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten
Resultaat: 70 EUR

E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Resultaat: 75 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk
Resultaat: 60 EUR

G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

2x F. Lund, Officier + Vrouw
Resultaat: 150 EUR

Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...

Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Resultaat: 160 EUR

Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romeins paar
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rotterdams haven
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.

Pieter van Noort, Huizen langs de Vecht
Resultaat: 90 EUR

Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

J. Toorop, Mijnwerker met carbidlamp
Resultaat: 90 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Kersen
Resultaat: 160 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 410 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Louis Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 160 EUR

Louis Basset. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 40 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Evert Moll, Branding op pier
Resultaat: 320 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.

F. Baaijens, Twentse watermolen
Resultaat: 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Euler, Herenportret
Resultaat: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

A. van Gilst. Rotterdamse haven
Resultaat: 425 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Resultaat: 100 EUR

Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.

M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal
Resultaat: 75 EUR

M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 55 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

5x Beschilderde miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude geschilderde miniaturen. 20e Eeuw. Vier maal dames, één maal herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Bauffe, Riviergezicht met knotwilgen en korenveld
Resultaat: 60 EUR

Bauffe. Circa 1900. Riviergezicht met knotwilgen en korenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

F.A. van Mourik, Landschap met boerderij en koeien
Resultaat: 60 EUR

F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. de Vries, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. de Vries. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

3x Handgeschilderde ikonen
Resultaat: 50 EUR

Drie handbeschilderde ikonen met vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstracte compositie
Resultaat: 55 EUR

Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

Oud Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Chinese vrouw met kinderen bij rivier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.

Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Resultaat: 40 EUR

Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poezen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser
Resultaat: 60 EUR

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.

A. Elhorst, Vaas met bloemen
Resultaat: 60 EUR

Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Resultaat: 55 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

H. Keyser, Landschap met opvliegende eenden
Resultaat: 50 EUR

H. Keyser. Duitse School. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 20 cm. In goede staat.

P. ter Hoeven, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 60 EUR

P. ter Hoeven. Hollandse School. Circa 1930. Koeien bij drenkplaats met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

C.G. van Os, baardgier
Resultaat: 40 EUR

C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren in regen
Resultaat: 55 EUR

Oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in regen. Houtsnede op papier. Afmeting: 39 x 18 cm. In goede staat.

Isaac Israëls, Dame met krant in park
Resultaat: 50 EUR

Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.