Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Vaas met bloemen. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten. Nr. 140/350. 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw
Resultaat: 280 EUR

Litho Klaas Bernink, 1981. Nr. 56/150. Herkomst Galerie Polder. Boerderijen in de sneeuw. Litho op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht
Resultaat: 60 EUR

Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw
Resultaat: 60 EUR

Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Tinka Adeyemi, Surrealistisch
Resultaat: 40 EUR

Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.

M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter
Resultaat: 580 EUR

M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.

G. Corneille, Twee duiven
Resultaat: 80 EUR

Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

Russische ikoon, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Russische ikoon. Heilige met vergulde aureool. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 36 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen
Resultaat: 170 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met citoen, oesters, tin en glas
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Startprijs 150 EUR

Antieke landkaart. Handingekleurde gravure door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Gravure op papier. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

P. Schooten?, Stalinterieur met koe
Resultaat: 50 EUR

P. Schooten? Circa 1900. Stalinterieur met koe. Afmeting: 32 x 42 cm. In goede staat.

D. Kovacic/Fosic, 2x Landschappen
Resultaat: 110 EUR

Twee achter-glas schilderijen. Eén maal D. Kovacic, 1976. Eén maal Fosic, 1976. Landschappen. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.

J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag
Resultaat: 475 EUR

J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Zeegezicht met meeuwen
Resultaat: 100 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Resultaat: 140 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

A.H. Koster, Landschap bij nacht
Resultaat: 210 EUR

A.H. Koster. 1913 - 1990. Landschap bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 51 cm.In goede staat.

Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis
Resultaat: 40 EUR

Monogram A.E.G. 1864. Dame met gevangen muis. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17,3 cm. In redelijke staat.

P. Schoen, Gezicht op Hollum
Startprijs 100 EUR

Piet Schoen 1943. 1909 - 1985. Landschap met dorpsgezicht en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B. Korteling, Landschap met wandelende boerenvrouw
Resultaat: 200 EUR

Bartus Korteling. 1853 - 1930. Deventer School. Origineel etiket verso. Landschap met wandelende boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.

E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang
Resultaat: 600 EUR

Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Stilleven met brood, koper en porselein
Resultaat: 100 EUR

Gerard Post-Greve. 1913 - 1990. Stilleven met brood, koper en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 75 EUR

Twee miniatuur schilderijen. * Officier, in ivoren lijst. * Interieur met figuren (iets verpoetst). 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Startprijs 800 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam
Resultaat: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht
Resultaat: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero
Resultaat: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...

Ongesigneerd, Portret Russische vrouw
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Monogram F.W., Romeinse ruïne met figuren
Startprijs 120 EUR

Monogram F.W. '85. Romeinse ruïne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Religieus
Startprijs 100 EUR

Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR

Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.

3x gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 50 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 90 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Poeder, Twee kittens
Startprijs 50 EUR

H. Poeder. 21e Eeuw. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR

K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 35 EUR

Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR

J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.

L. Bergmiller invenit, 18e Eeuwse gravure
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die zehende Plag und letzte Straff in Agypten. Louis Bergmiller invenit. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse gravure. Het Bosch, met gedicht door R. Vinkeles. 1741 - 1816. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 35 EUR

Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

H. Kaufmann, Kantoorgebouw met auto's
Startprijs 45 EUR

H. Kaufmann. Duitse School. Circa 1960. Kantoorgebouw met auto's. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 47 x 66 cm. In goede staat.

G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant
Resultaat: 45 EUR

G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Louise Hartman, Herder met schapen bij schaapskooi
Startprijs 40 EUR

Louise Hartman. 1905 - 1979. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Aat Verhoog, Figuren voorstelling
Startprijs 40 EUR

Aat Verhoog. 1933 - . Nr. 34/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Startprijs 60 EUR

Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.

T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling
Resultaat: 50 EUR

Ton Pape. 1916 - 2003. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Kerkje
Startprijs 70 EUR

P.A. Schipperus. Kerkje. Aquarel of lithografie op papier. Afmeting: 17,5 x 23 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. A. Boode? Circa 1900. Boerderij met figuur aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

H. Reuter, Beek
Startprijs 40 EUR

H. Reuter. 1913 - 1985. Beek in noord Duitsland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Madonna met kind
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 38 cm. In matige staat.

Onduidelijk, Plasgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 21 cm. In redelijke staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 150 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 50 EUR

Jachtprent Ken Michaelsen. Autumn Wings. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Reinier, Stilleven met porselein en fruit
Resultaat: 60 EUR

Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

G. Kitsen, Ruïne te Leyden
Resultaat: 40 EUR

G. Kitsen, sculp. Vroeg 19e eeuwse gravure. Anno 1807. Ruïne te Leyden. Gravure op papier. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Startprijs 50 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. Jebe, Brug over de Seine in Parijs
Startprijs 50 EUR

J. Jebe. 20e Eeuw. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 40 cm. In goede staat.

Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR

Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vakwerk boerderij met boerin en kippen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Meffert, Japanse vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Meffert. Circa 1960. Duitse School. Japanse vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 26 cm. In goede staat.

W. Markestein, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 50 EUR

W. Markestein. Circa 1930. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Beekje bij Boekelo
Startprijs 40 EUR

Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Gesigneerd Miro, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd Miro. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 50 EUR

Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Resultaat: 50 EUR

Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.

Twee antieke Italiaanse gouaches uit 1906
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Italiaanse gouaches uit 1906. Uitbarsting Vesuvius bij dag en nacht. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 35 cm. In goede staat.

2x 19e eeuwse aquarellen, Stilleven + stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse aquarellen. Eén maal J. Reckerd jr. 1850. Stilleven met fruit. Of J.R. Eckerd. Eén maal A.J. Brown. Engelse School. Stadspoort mediterrane. Afmeting: 21 x 27 cm. / 23 x 32 cm. In goede...

Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 40 EUR

Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.

5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 150 EUR

Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

3x Aquarellen, divers
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Divers. *Figuren aan river. *Dorpsstraat met figuren (sepia). *Boerderij met figuren (sepia). Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

A.Vos, Hollandse tweemaster en Frans fregat
Startprijs 60 EUR

A. Vos (Anton). Geboren 1948. Hollandse tweemaster en Frans fregat. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 19 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Startprijs 60 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesisch landschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Cythna Lindenberg Letty, Stilleven
Startprijs 60 EUR

Cythna Lindenberg Letty. 1895 - 1985. Stilleven. Grotalaria Capensis. Botanische studie. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Ongesig., Romantisch landschap met kasteel
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Romantisch landschap met kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Startprijs 60 EUR

Lithografie Keith Haring. Dansende figuren. Official Keith Haring Estate goedgekeurde druk. Litho op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.J. Bruun, Stadsgezichten Kopenhagen (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

M. Norma, Spelende poezen
Resultaat: 70 EUR

M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.

P. van Goudzwaard, Abstract
Startprijs 100 EUR

P. van Goudzwaard. 1929 - 1983. Abstract figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 49 cm. In goede staat.