Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Indonesisch landschap 1407
Onduid. gesig., Indonesisch landschap
Startprijs 50 EUR
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen 1417
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 50 EUR
W. Markestein, Vaas met zonnebloemen 1421
W. Markestein, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 50 EUR
Meffert, Japanse vaas met bloemen 1422
Meffert, Japanse vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Vakwerk boerderij met boerin en kippen 1423
Onduid. gesig., Vakwerk boerderij met boerin en kippen
Startprijs 50 EUR
J. Jebe, Brug over de Seine in Parijs 1425
J. Jebe, Brug over de Seine in Parijs
Startprijs 50 EUR
Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien 1426
Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Startprijs 50 EUR
Ken Michaelsen, Jachtprent 1432
Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 50 EUR
J. Grenier, Hofnar met brief 1453
J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR
H. Poeder, Twee kittens 1458
H. Poeder, Twee kittens
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse houtsnede 1462
Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 50 EUR
A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij) 1085
A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Startprijs 60 EUR
Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser 1212
Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 60 EUR
J.R. Wismeijer, Paarden op de Rotterdamse kade 1268
J.R. Wismeijer, Paarden op de Rotterdamse kade
Startprijs 60 EUR
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht 1277
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 60 EUR
Egmond, Vaasje met bloemen 1278
Egmond, Vaasje met bloemen
Startprijs 60 EUR
H. Reerink, Boerderij met kippen 1289
H. Reerink, Boerderij met kippen
Startprijs 60 EUR
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw 1294
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1295
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Startprijs 60 EUR
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw 1296
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Sonja Koczula, Schimmen 1326
Sonja Koczula, Schimmen
Startprijs 60 EUR
E. Kalkofen, Riviergezicht 1332
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Jansink, Vaas met bloemen 1340
Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
H.W. Eckhardt, Heidegezicht 1346
H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Startprijs 60 EUR
2x Meinert Volkers, 2x Landschap 1349
2x Meinert Volkers, 2x Landschap
Startprijs 60 EUR
Theo Goedvriendt, Bosgezicht 1352
Theo Goedvriendt, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Grachtengezicht Amsterdam 1374
Ongesigneerd, Grachtengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht 1386
Onduid. gesig., Riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Keith Haring, Dansende figuren 1398
Keith Haring, Dansende figuren
Startprijs 60 EUR
2x Oude/antieke Perzische aquarellen 1399
2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 60 EUR
Cythna Lindenberg Letty, Stilleven 1405
Cythna Lindenberg Letty, Stilleven
Startprijs 60 EUR
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur 1408
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Startprijs 60 EUR
A.Vos, Hollandse tweemaster en Frans fregat 1409
A.Vos, Hollandse tweemaster en Frans fregat
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi 1413
Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi
Startprijs 60 EUR
2x 19e eeuwse aquarellen, Stilleven + stadsgezicht 1414
2x 19e eeuwse aquarellen, Stilleven + stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant 1438
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij 1444
Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Startprijs 60 EUR
B. Medema, Poldergezicht 1128
B. Medema, Poldergezicht
Startprijs 70 EUR
2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland 1148
2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland
Startprijs 70 EUR
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht 1225
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 70 EUR
Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt 1376
Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt
Startprijs 70 EUR
W. Böhme-Brauer, Duits landschap 1382
W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 70 EUR
P.A. Schipperus, Kerkje 1440
P.A. Schipperus, Kerkje
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Meisje met hond 1279
Onduid. gesig., Meisje met hond
Startprijs 75 EUR
Oud Limoges schilderij 1312
Oud Limoges schilderij
Startprijs 75 EUR
3x Japanse schilderijen op zijde 1372
3x Japanse schilderijen op zijde
Startprijs 75 EUR
Onduidelijk, Auerhaan in de bergen 1436
Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 75 EUR
K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge? 1176
K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Startprijs 80 EUR