Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik 1097
Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startprijs 500 EUR
Andre Lambert, Frans havengezicht 1098
Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antiek miniatuur schilderij, Romeo en Julia 1099
Antiek miniatuur schilderij, Romeo en Julia

Resultaat:

160 EUR

Willem Heytman, Boten langs de kade 1100
Willem Heytman, Boten langs de kade
Startprijs 120 EUR
J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap 1101
J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Startprijs 200 EUR
Dirk Jansen, Windmolen met kippen 1102
Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
D. Kovacic/Fosic, 2x Landschappen 1103
D. Kovacic/Fosic, 2x Landschappen

Resultaat:

110 EUR

Jan te Wierik, Fantasie figuur 1104
Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startprijs 300 EUR
Verkocht
P. Schooten?, Stalinterieur met koe 1105
P. Schooten?, Stalinterieur met koe

Resultaat:

50 EUR

M. Haase, Bloemenverkoopster 1106
M. Haase, Bloemenverkoopster
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1107
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Startprijs 250 EUR
H. Hulk, Zeilboten op vaart 1108
H. Hulk, Zeilboten op vaart
Startprijs 750 EUR
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1109
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Startprijs 1.000 EUR
G. Engels, Landschap met vee en boerin 1110
G. Engels, Landschap met vee en boerin
Startprijs 150 EUR
C.N. Storm, Binnentuin Deventer 1111
C.N. Storm, Binnentuin Deventer
Startprijs 100 EUR
Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders 1112
Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders
Startprijs 400 EUR
Otto Strijensky, Kinderen bij opa en oma met vlieger 1113
Otto Strijensky, Kinderen bij opa en oma met vlieger
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch stadsgezicht 1114
Ongesigneerd, Romantisch stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht 1115
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
J.A.B. Stoebel/H.F.C. ten Cate, Figuren bij boog 1116
J.A.B. Stoebel/H.F.C. ten Cate, Figuren bij boog
Startprijs 110 EUR
Antieke landkaart 1117
Antieke landkaart
Startprijs 150 EUR
A. Partycki, Dame met draagtassen 1118
A. Partycki, Dame met draagtassen
Startprijs 120 EUR
A. Partycki, Dame met draagtassen 1119
A. Partycki, Dame met draagtassen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
C. Cornelis, Stilleven met fruit 1120
C. Cornelis, Stilleven met fruit

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelis, Stilleven met citoen, oesters, tin en glas 1121
C. Cornelis, Stilleven met citoen, oesters, tin en glas

Resultaat:

100 EUR

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam 1122
H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen 1123
Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, 19e eeuw 1124
Russisch ikoon, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Ikoon 1125
Ikoon
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Russische ikoon, 18e - 19e eeuw 1126
Russische ikoon, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Corneille, Twee duiven 1127
G. Corneille, Twee duiven

Resultaat:

80 EUR

B. Medema, Poldergezicht 1128
B. Medema, Poldergezicht
Startprijs 70 EUR
Charles Verlat, Boerin bij hoederhof 1129
Charles Verlat, Boerin bij hoederhof
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter 1130
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter

Resultaat:

580 EUR

A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar 1131
A. Schrijver, Figuren bij antiekhandelaar
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Verliefd stel bij spinnewiel 1132
Ongesigneerd, Verliefd stel bij spinnewiel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

475 EUR

B.W. Goldberg, Landschap met plaggenhut 1134
B.W. Goldberg, Landschap met plaggenhut
Startprijs 200 EUR
Verkocht
W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd 1135
W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tinka Adeyemi, Surrealistisch 1136
Tinka Adeyemi, Surrealistisch

Resultaat:

40 EUR

Guillaume Corneille, Duif met zon 1137
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 150 EUR
Guillaume Corneille, Vogel met slang 1138
Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur) 1139
Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren 1140
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw 1141
P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht 1142
Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht

Resultaat:

60 EUR

P. Zwart, Landschap met melkende boer 1143
P. Zwart, Landschap met melkende boer
Startprijs 450 EUR
Charles Kvapil, Vaas met rozen 1144
Charles Kvapil, Vaas met rozen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw 1145
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1146
Ton Schulten, Twents coulissen landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws kerkelijk ikoon 1147
19e Eeuws kerkelijk ikoon

Resultaat:

50 EUR

2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland 1148
2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1149
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Frans Baaijens, Lutterzand 1150
Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 150 EUR
Verkocht
F. Boersma, Boslandschap 1151
F. Boersma, Boslandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
F.H. van Oudheusden, Stadsgezicht in sneeuw 1152
F.H. van Oudheusden, Stadsgezicht in sneeuw

Resultaat:

60 EUR

P. Armati, Portret jonge dame 1153
P. Armati, Portret jonge dame
Startprijs 160 EUR
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien 1154
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startprijs 280 EUR
G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin 1155
G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chris Soer, Stadsgezicht Brugge 1156
Chris Soer, Stadsgezicht Brugge

Resultaat:

300 EUR

C.J. Addicks, boerenvrouw 1157
C.J. Addicks, boerenvrouw
Startprijs 200 EUR
A.R. Mauve, Rotsbranding 1158
A.R. Mauve, Rotsbranding
Startprijs 150 EUR
H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen 1159
H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen
Startprijs 170 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1160
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 100 EUR
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk 1161
J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Louis Basset, Stadsgezicht Parijs 1162
Louis Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

160 EUR

H.A. Schaep, Hollandse haven met figuren 1163
H.A. Schaep, Hollandse haven met figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
David Artz, Etend kindje in kakstoel 1164
David Artz, Etend kindje in kakstoel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
J.C. Roelandse, Haven A'damse poort te Haarlem 1165
J.C. Roelandse, Haven A'damse poort te Haarlem

Resultaat:

220 EUR

J. Zon, Duinlandschap 1166
J. Zon, Duinlandschap
Startprijs 170 EUR
J. ter Haar, Herderin met schapen 1167
J. ter Haar, Herderin met schapen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal 1168
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Rolandt, Hollands romantisch zeegezicht 1169
2x Rolandt, Hollands romantisch zeegezicht

Resultaat:

100 EUR

Meta Plückebaum, Twee hondjes 1170
Meta Plückebaum, Twee hondjes
Startprijs 150 EUR
Adriaan Keus, Zomers bospad 1171
Adriaan Keus, Zomers bospad
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1172
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

420 EUR

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht 1173
Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startprijs 225 EUR
J. de Boer, Vaas met bloemen 1174
J. de Boer, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven 1175
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven
Startprijs 100 EUR
K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge? 1176
K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Monogram B., Strandgezichten 1177
2x Monogram B., Strandgezichten

Resultaat:

80 EUR

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil 1178
J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Startprijs 300 EUR
J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard 1179
J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Onduidelijk, H.Bom? Heer aan tafel met vaas met bloemen 1180
Onduidelijk, H.Bom? Heer aan tafel met vaas met bloemen

Resultaat:

140 EUR

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot 1181
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR
Botanische gravure, 18e eeuw 1182
Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen 1183
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen
Startprijs 250 EUR
E. Rabbers, Twee pinken in stal 1184
E. Rabbers, Twee pinken in stal
Startprijs 300 EUR
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper 1185
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Startprijs 180 EUR
H. Welter/J. Knikker, Poldergezicht 1186
H. Welter/J. Knikker, Poldergezicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Adriën Barrère, Rechter en advocaten met kookmutsen 1187
Adriën Barrère, Rechter en advocaten met kookmutsen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam 1188
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

110 EUR

Willy Paes, Vaas met rozen 1190
Willy Paes, Vaas met rozen
Startprijs 150 EUR
Clairy?, Boten bij vuurtoren 1191
Clairy?, Boten bij vuurtoren
Startprijs 80 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Hollandse bloembollenvelden 1192
J.J.H. van Leeuwen, Hollandse bloembollenvelden
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Piet van Wijngaerdt, Bloemstilleven 1193
Piet van Wijngaerdt, Bloemstilleven

Resultaat:

190 EUR