Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren geboortelepel, 1870 289
Zilveren geboortelepel, 1870
Startprijs 120 EUR
2 Zilveren suikerstrooiers 290
2 Zilveren suikerstrooiers
Startprijs 140 EUR
Zilveren peper/zout strooier 291
Zilveren peper/zout strooier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren peper/zout strooier 292
Zilveren peper/zout strooier

Resultaat:

60 EUR

Zilveren mergboor met been 293
Zilveren mergboor met been
Startprijs 70 EUR
Karaf met zilver 294
Karaf met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Zilveren strooilepels, 1785 295
Zilveren strooilepels, 1785

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel, 1786 296
Zilveren strooilepel, 1786

Resultaat:

100 EUR

Zilveren servetring en vingerdoekringen 297
Zilveren servetring en vingerdoekringen
Startprijs 35 EUR
Zilveren klontentang en suikerschep 298
Zilveren klontentang en suikerschep
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Grote zilveren molen 299
Grote zilveren molen

Resultaat:

300 EUR

Trekpotje met zilver 300
Trekpotje met zilver
Startprijs 225 EUR
Antieke tas met zilveren beugel, 1816 315
Antieke tas met zilveren beugel, 1816
Startprijs 340 EUR
Antieke kralentas met zilveren beugel, 1819 316
Antieke kralentas met zilveren beugel, 1819
Startprijs 280 EUR
Antiek reisbestek 317
Antiek reisbestek
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twaalf zilveren tafelnummers 318
Twaalf zilveren tafelnummers

Resultaat:

35 EUR

2 Kristallen odeurfacons 319
2 Kristallen odeurfacons
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Resultaat:

290 EUR

Antiek mes met zilveren pistoolheft 322
Antiek mes met zilveren pistoolheft
Startprijs 70 EUR
18e Eeuwse zilveren roomlepel 323
18e Eeuwse zilveren roomlepel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw 324
Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Fries zilveren dekselkan 325
Fries zilveren dekselkan
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Oorkaraf en odeurflacon 339
Oorkaraf en odeurflacon

Resultaat:

50 EUR

Zilveren strooibus 340
Zilveren strooibus
Startprijs 35 EUR