Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren geboortelepel, 1870
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, Voorzien van een puntbak, rattenstaart en een steel bekroond met een figuur met geloof, hoop en liefde. MT.: H. Reitsma, Sneek. jl.:l:1870. ca 32 gram. 19 cm. In goede...

2 Zilveren suikerstrooiers
Startprijs 140 EUR

Twee zilveren strooilepels, 833/000, één strooier, schuitvormige met geribbelde rand, Empire, MT.: R.v. Gelderen, Schoonhoven jl.:U:1829, en een strooilepel met een rechthoekig gecontourneerde bak met...

Zilveren peper/zout strooier
Startprijs 60 EUR

Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.

Zilveren peper/zout strooier
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren strooiers, 925/000, bokaal vormig, met ribben met cannelures op ovale voet. En een bolle strooidop. 4x3x10 cm. MT.:Walker & Hall, Chester, jl.:F:1906 totaal ca 68 gram. In goede staat.

Zilveren mergboor met been
Startprijs 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, met benen heft. MT.: Van Kempen, Zeist, jl.:B:1886. 23 cm. In goede staat

Karaf met zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen schenkkaraf met geslepen sterren, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Voorzien van stop.14x41cm. In goede staat.

Zilveren strooilepels, 1785
Resultaat: 100 EUR

Zilveren strooilepel met ronde bak met gezaagd patroon en een ebbenhouten steel. MT.: Carel Boogarth I, Amsterdam, jl.: A:1785. 21x7cm. In goede staat

Zilveren strooilepel, 1786
Resultaat: 100 EUR

Zilveren strooilepel met ronde bak met parelrand en gezaagd floraal patroon. Bevestigd aan een ebbenhouten steel. MT.: Johannes Schepens, Amsterdam jl.:B:1786. ø7x22cm. In goede staat

Zilveren servetring en vingerdoekringen
Startprijs 35 EUR

Lot met een zilveren servetring en 3 vingerdoekringen, 835/000. Servetring met bijpassende vingerdoekring, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand. gegraveerd M.J.de B. En twee ovale vi...

Zilveren klontentang en suikerschep
Startprijs 35 EUR

Zilveren klontjestang en bijpassende suikerschep, 835/000, klontjestang met klauwpoten en suikerschep met kolenbak. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9-10 cm. totaal ca 33 gram. In zeer goede staat

Grote zilveren molen
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...

Trekpotje met zilver
Startprijs 225 EUR

Trekpot gemaakt uit hars versierd met diverse edelstenen en zilveren elementen, BWG. De greep is in de vorm van een slang en de tuit is voorzien van een drakenkop. 23x13x21cm.

Antieke tas met zilveren beugel, 1816
Startprijs 340 EUR

Tas voorzien van antieke zilveren beugel met rokhaak. 833/000, gecontourneerd model versierd met cartouchen met voorstellingen P. Schuil, Leeuwarden. jl.:G:1816. 18x33cm. In goede staat

Antieke kralentas met zilveren beugel, 1819
Startprijs 280 EUR

Antieke kralentas met zilveren beugel en rokhaak. 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met bokalen en graveerwerk met guirlandes. G. Lazonder, Schoonhoven. jl.:K: 1819. Samengesteld. 16x33cm. In g...

Antiek reisbestek
Startprijs 120 EUR

Antiek vroeg 18e eeuws ijzeren reisbestek met bewerkte heften van gewei. Met zilveren knoppen. Circa 1730. Lengte 16 cm. Ongemerkt. In goede staat.

Twaalf zilveren tafelnummers
Resultaat: 35 EUR

Cassette met twaalf zilveren tafelnummers, 833/000, In goede staat.

2 Kristallen odeurfacons
Startprijs 50 EUR

Twee geslepen odeurflacons, één rechthoekig en één 10-kantig model, compleet met binnenstopjes en een bolle schroefdop, plated. Beiden wat gedeukt. 9-11 cm hoog. In goede staat

3-Delig zilveren servies (Zweden)
Resultaat: 290 EUR

Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...

Antiek mes met zilveren pistoolheft
Startprijs 70 EUR

Antiek mes met 835/000 zilveren pistoolheft. Versierd met acanthusbladeren en schelp decor. Mr. J. Schijfsma en Zn. - Sneek. Circa 1850. Afmeting: Mes 19 cm./ Pistoolheft 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren roomlepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren roomlepel met haaksteel met bloemenmand en staande putto. De bak heeft een geschulpte rand en een afbeelding van hoop. MT.: Jacobus R. Oosterloo, Friesland, 1790-1811. Voorzien van re...

Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.

Fries zilveren dekselkan
Startprijs 225 EUR

Zilveren melkkannetje, 833/000, met klapdeksel. Rijkelijk versierde kan op 4 klauwpootjes met puttihoofdjes als aanzet, een biedermeier bewerkte kan met bekroonde schild, voorzien van cannelures en sc...

Oorkaraf en odeurflacon
Resultaat: 50 EUR

Verguld oorkarafje met Chinese tekens op voet met oorgreep en schenktuit met stopje aan ketting en een Turks messing, deels rood gelakte odeurflacon compleet met stopje voorzien van halve maan. 8-10cm...

Zilveren strooibus
Startprijs 35 EUR

Zilveren strooibus, 925/000, rond verlopend model met strooier met vaas.MT.:Holton & Allday, Birmingham, jl.: y:1923. ca 32 gram. ø34x80mm. Diverse deukjes verder in goede staat.