Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren gebaksschep,
Resultaat: 100 EUR

Zilveren gebaksschep, 833/000, met een fraai gezaagd blad met graveerwerk en een bloemenmand bij aanzet van de greep. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam 1826-1867. 28 cm. In goede staat

Suikerstrooier & theebus met zilver
Startprijs 120 EUR

Kristallen suikerstrooibus en theebus met zilver, 835/000. Suikerstrooier op ronde zilveren voet met zilveren strooidop en een theebus met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met parelrand. ø...

Zilveren strooier bol
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren strooier, 900/000, ovaal model met hamerslag en 4 ribben, geplaatst op 4 gebogen pootjes. Met benen knopje. ø5x9cm. ca 58 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren strooier 8-kantig
Startprijs 70 EUR

Zilveren strooier, 925/000, 8 kantig met gezaagde strooidop met kruldecor. MT.: Levi & Salaman, Birmingham, jl.: u:1919. 4x4x12,5cm. ca 53 gram. Iets uit model, veder in goede staat.

Lot plated (4x)
Startprijs 35 EUR

Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren breidoppen in laarsvorm
Startprijs 60 EUR

Zilveren jasseroncollier met 2 breidoppen in de vorm van een laars, 835/000. Grootte laars 45 mm. Totale lengte 29 cm. In goede staat

Suikercoupe & roomkan met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen suikercoupe en roomkan met Russisch slijpsel en zilver, 833/000. Suikercoupe met zilveren beugel versierd met parelrand en een melkkan met zilveren rand met parelversiering. ø14x15cm en ø7x...

Zilveren klontentang
Startprijs 80 EUR

Zilveren klontentang, 835/000, versierd met bloemen en hoorn des overvloed. MT.: Zaanslandse Zilversmederij, Haarlem. 13 cm. ca 50 gram. In zeer goede staat

Tas met zilveren beugel & ketting, 1839
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel en ketting, 833/000, gecontourneerde beugel versierd met opgesoldeerde figuren, cartouchen met figuren en graveerwerk. MT.: T.J.Paulides, Heerenveen, 1837-1859. Voorzien van ee...

Zilveren strooilepel
Startprijs 100 EUR

Antieke zilveren strooilepel met ronde gezaagde bak met geschulpte rand bevestigd aan een ebbenhouten steel. 18e Eeuw MT.: Simon Decker, Amsterdam. 22,5 cm. In goede staat

Thorapointer met edelstenen
Startprijs 190 EUR

Thorapointer met edelstenen, 59 cm. met agaat en de metalen delen bezet met edelstenen, o.a. turkoois en agaat. In goede staat

Antiek zilveren gembercouvert, 1872
Startprijs 80 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met filetranden. Anno 1872. Lengte 18 cm. Circa 50 gram. Mr. G.F. van Geelen - Schoonhoven. In goede staat.

Zilveren snuifdoos, 1853
Startprijs 120 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk aan de boven- en onderzijde. met monogram JRS. De rand is voorzien van een ribdecor. MT.:T.C. van dam, Schoonhoven, jl.:T:1853. 6,5x3,5x2...

Fries zilveren zakmes, 1810
Startprijs 120 EUR

Fries zakmes met zilveren schede, 833/000, MT.: Harmannus Wijngaerden, Leeuwarden, 1806-1812. 10 cm. In goede staat

Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 40 EUR

Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 125 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...

Zilveren beurs & loddereinfles
Startprijs 120 EUR

Zilveren maliënkolder beurs en lodereinfles met zilveren kraag, dop en voet, 833/000. Gecontourneerde beurs met zilveren tasje, versierd met graveerwerk, 8,5x9cm, en een kristallen ovaal flesje met ru...

4 Zilveren roomlepels
Resultaat: 80 EUR

Lot met 4 zilveren roomlepels, 833/000, één lepel met een bak in de vorm van een schelp, één met een bak als blad. Voorzien van verschillende stelen. 11-13 cm. 85 gram. In goede staat

3-Delig opaline stel met zilver, 1875
Resultaat: 80 EUR

3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. ca ø8x11cm. In goede staat

Miniatuur kraankan met comfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren miniatuur kraankan met comfoor, 833/000, MT.: S.Zwanenburg, Sneek. In zeer goede staat. 4x4x7cm.

8 Zilveren lepels
Startprijs 70 EUR

Lot met 8 zilveren lepels, 833/000, voorzien van een getorste steel met een figuur met kind. MT.: A.Willemse Amsterdam, 1932-1941. 10 cm. ca 80 gram. In goede staat

4 Zilveren scheppen
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren scheppen, 833/000, een kleine en grote sauslepel met ronde bak, model puntfilet, een sausschep met rechthoekige bak een steel met filetrand en een gebakschep met korte steel en krulbewer...

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Startprijs 40 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

Antieke zilveren tafelschuier, 1846
Startprijs 60 EUR

Antieke 925/000 zilveren tafelschuier met fraaie Biedermeier graveringen. Lengte 31 cm. Anno 1846. Mr. J.D. Arnoldi en J.W. Wielick - Amsterdam. In goede staat.