Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Zilveren strooilepel met een schuitvormige bak met o.a. gezaagd ruitpatroon en voorzien van een parelrand. De bak is voorzien van een gravure met kroon. Met ivoren steel. MT.: Onduidelijk, Amsterdam j...
Zilveren strooilepel met een peervormige bak met ribben en voorzien van een gezaagd patroon. Voorzien van een steel met een vogel met graveerwerk. MT.: Jacobus Kleijn, Schoonhoven, jl.: A: 1772. 15x5...
Lot zilver met een bijbel met zilveren slot, een beursje met zilveren beugel, een rond pillendoosje, naaldenkoker en een peper- en zoutstrooier met zilveren dop.
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Stel antieke 835/000 zilveren vorken met gecontourneerde stelen en scherpe florale Biedermeier graveringen. Anno 1859. Lengte 18 cm. Circa 54 gram. Mr. Wed. G.W. Uriot - Amsterdam. In goede staat.
Geslepen kristallen potpourri-vaas met florale geëtste geslepen graveringen op 835/000 zilveren voet met parelrand en 835/000 zilveren ajour gezaagd deksel. H 15 cm. Midden 18e eeuw Mr. P. Zöllner en ...
Zilveren doos, 800/000, rechthoekig model met op het deksel voorzien van lijnenbewerking. Voorzien van een houten interieur en bodem. 16x9,5x3cm. In goede staat
Twee zilveren dozen, 835/000 en 925/000, rechthoekige gladde doos met houten interieur, voorzien van gravure aan de zijkant ANVV 1915-1965, 15x10x3cm en een rechthoekige doos met lijnenbewerking op he...
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat