Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren lodereindoosje 364
Zilveren lodereindoosje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren handspiegel & breischede 393
Zilveren handspiegel & breischede

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 468
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Zilveren melkpijpjes & priemen, 1860 538
2x Zilveren melkpijpjes & priemen, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Zilveren roomlepels 600
4 Zilveren roomlepels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3-Delig opaline stel met zilver, 1875 613
3-Delig opaline stel met zilver, 1875

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaal 639
Zilveren bonbonschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Messen met zilveren heften 873
6 Messen met zilveren heften

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lotje zilver 485
Lotje zilver

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek zilveren mes, 18e eeuw 900
Antiek zilveren mes, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schildpad lepeldoos 170
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Delen zilver/plated 191
3 Delen zilver/plated

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Parfumflacon met zilver 341
Parfumflacon met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren taart/petit four vorkjes 517
Zilveren taart/petit four vorkjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Zilveren rammelaars 539
2x Zilveren rammelaars

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver 7x 645
Lot zilver 7x

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, ooievaar en paard 772
2 Zilveren miniaturen, ooievaar en paard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur secretaire 395
Zilveren miniatuur secretaire

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
12x Zilveren gebaksvorkjes in cassette 563
12x Zilveren gebaksvorkjes in cassette

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Zilveren amuselepels 691
2x Zilveren amuselepels

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren vingerhoedjes en schaar 270
Zilveren vingerhoedjes en schaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren peper/zout strooier 292
Zilveren peper/zout strooier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Parelmoerdoosje en horlogeketting met goud 437
Parelmoerdoosje en horlogeketting met goud

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 491
Zilveren fotolijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren strooier bol 573
Zilveren strooier bol

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren minitauren, kar paard, kar ton 698
2 Zilveren minitauren, kar paard, kar ton

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, koets paard, kar koeien 768
2 Zilveren miniaturen, koets paard, kar koeien

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5 Delen kristal met zilver 915
5 Delen kristal met zilver

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 122
Zilveren fotolijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur verkoper 140
Zilveren miniatuur verkoper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oorkaraf en odeurflacon 339
Oorkaraf en odeurflacon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren beugeltas 643
Zilveren beugeltas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke zilveren muntenkoker, 1903 666
Antieke zilveren muntenkoker, 1903

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, kinderwagen, fiets 699
2 Zilveren miniaturen, kinderwagen, fiets

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2-Delig zilveren gemberset, 1889 717
2-Delig zilveren gemberset, 1889

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren kinderlepel 765
Zilveren kinderlepel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot zilver, oa. speldenkussen vingerhoedjes 790
Lot zilver, oa. speldenkussen vingerhoedjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden bril met etui 812
Gouden bril met etui

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stel dekselpotjes met zilver 822
Stel dekselpotjes met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plated servies 847
Plated servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mes met zilveren leeuw 914
Mes met zilveren leeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 246
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren theezeef met lekbakje 644
Zilveren theezeef met lekbakje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren kapstok met hoeden en hoorn 773
Zilveren kapstok met hoeden en hoorn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren bonbontang 894
Zilveren bonbontang

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren kapset, 899
Zilveren kapset,

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren tang en mes 916
Zilveren tang en mes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren luciferdooshouder 171
Zilveren luciferdooshouder

Resultaat:

40 EUR