Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel Middelburg
Resultaat: 160 EUR

Bijzondere grote zilveren lepel, 833/000, met een ei-vormige bak voorzien van een afbeelding van het stadhuis van Middelburg. Met een dubbel getorste steel met figuren en een afbeelding van het wapen ...

Kokosnootbeker met zilverversiering
Resultaat: 650 EUR

Fraai bewerkte kokosnootbeker, gesneden en gevat in koloniale zilveren versiering. Eerste helft 19e eeuw. Voorzien van een Engels zilveren binnenbakje, 925/000. 10x6x10cm. In goede staat

Zilveren jat Russisch
Startprijs 180 EUR

Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 325 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Snee...

3-Delige zilveren set
Startprijs 250 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 delig met theekan, melkkan en suikerbak, met een 10-hoekige vorm geplaatst op ronde voet. 19x8,5x15cm, 12x8,5x6cm en ø 8,5x5cm. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd. T...

Harrods pen nr 304
Startprijs 800 EUR

Exclusieve pen "Harrods Knightsbridge Montegrappa 1912" (nr. 304/500), deels sterling zilveren pen met gouden kroon. Inclusief originele doos en papieren, in zeer goede staat.

Zilveren beugeltas
Startprijs 150 EUR

Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Startprijs 650 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.

Zilveren tafelbel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelbel, 925/000, rond model versierd met druiventrossen en bloemenrand. De bel is voorzien van een wit metalen binnenbel en heeft een greep gemaakt met een figuur gesneden uit ivoor. MT.: O...

2 Zilveren lodereindoosjes
Resultaat: 140 EUR

Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een schuitvormig model versierd met graveerwerk. jl.:P1824, 4x2,5x3cm en een rechthoekig doosje met gezaagde bovenrand en versierd met graveerwerk. MT.: Pieter ...

Zilveren olielamp
Startprijs 200 EUR

Zilveren olielamp, 900/000, in de vorm van een wonderlamp op ovale voet met gekrulde greep en versierd met graveerwerk. 12x5x8cm. ca 90 gram. Egypte, Caïro na 1946. In zeer goede staat.

Zilveren Groninger brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 460 EUR

Zilveren brandewijnkom, gedreven met lobben en gekrulde grepen met drakenkoppen. Versierd met het alliantie wapen,AHLM, en twee verticaal geplaatste grepen. Voorzien van Frans importeurteken en diver...

Lepelvaas & kristalmandje
Startprijs 60 EUR

Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/00, rechthoelig model met lijnendecor. Op het deksel voorzien van een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk met paarden. MT.: van der Meulen, Joure, jl.:l:1971. 13x8x2...

Zilveren theekan, roomkan en comfoor
Startprijs 500 EUR

Zilveren theekan, roomkan en comfoor, 833/000. theekan met hamerslag op ronde voet, met greep met acanthusblad. Met bijpassende roomkan. MT.: J.H. Schmidt, Amsterdam 1852-1885, en een zilveren comfoor...

Stel antieke zilveren groentelepels
Startprijs 95 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren groentelepels met getorste stelen en heft met harten filet. Lengte circa 27 cm. Circa 180 gram. Mr. J. Schijfsma Jz. - Woudsend/Sneek. Anno 1894. In goede staat.

7-Delig zilveren servies
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren servies, 7 delig, 830/000, Deens, met 2 kannen, melkkan, 2 kleine melkkannetjes en 2 suikerbakken, allen geplaats op bewerkte pootjes en versierd met ribben en gekrulde grepen. Deels ovaal en...

Zilveren ketel & roomkan, 1896
Startprijs 340 EUR

Zilveren ketel met kan, 833/000. Met drijfwerk versierde zilveren ketel met catouchen en krullen, voorzien van tuit in de vorm van een vogel, en een roomkan met gedreven decor geplaatst op 3 gekrulde ...

Groninger zilveren brandewijnkom, 1856
Startprijs 340 EUR

Groninger zilveren brandewijnkom, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk en twee vertikaal geplaatste grepen. MT.: P.H. Peerlkamp, Winschoten. jl.:W: 1856. 24x13x13,5cm. ca...

Zilveren medaillehouders
Startprijs 120 EUR

Stel zilveren medaillehouders, 800/000, rond model met parelrand en versierd met graveerwerk. ø7 cm. In goede staat

Antieke zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR

Antieke zilveren staaframmelaar, 833/000, versierd met zilveren belletjes en fluit. Met greep van parelmoer. MT.: N. de Roever, Amsterdam. Circa 1817-1856.14 cm. In goede staat

Stel zoutvaatjes met zilver
Startprijs 85 EUR

Stel dikwandige acht-vlaks geslepen kristallen zoutvaatjes met gecontourneerde bovenrand, staande op een hoge 835/000 zilveren opgevulde voet met parelrand. Mr. W. Burger - Haarlem. Rand chips, verder...

Zilveren tabakspot, 1839
Resultaat: 380 EUR

Zilveren tabakspot,833/000, Empire, deels voorzien van cannelures. Het deksel is getooid met de afbeelding van een dolfijn. Voorzien van tweetal grepen in de vorm van een leeuwenkop. Geheel geplaatst ...

Zilveren doos
Resultaat: 150 EUR

Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen, wapen en palmet. 28x17x12cm. In goede staat