Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren lepel Middelburg 66
Zilveren lepel Middelburg

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kokosnootbeker met zilverversiering 68
Kokosnootbeker met zilverversiering

Resultaat:

650 EUR

Zilveren jat Russisch 70
Zilveren jat Russisch
Startprijs 180 EUR
Zilveren brandewijnkom 71
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 325 EUR
3-Delige zilveren set 73
3-Delige zilveren set
Startprijs 250 EUR
Harrods pen nr 304 74
Harrods pen nr 304
Startprijs 800 EUR
Zilveren beugeltas 75
Zilveren beugeltas
Startprijs 150 EUR
Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille 87
Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren tafelbel 88
Zilveren tafelbel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Zilveren lodereindoosjes 89
2 Zilveren lodereindoosjes

Resultaat:

140 EUR

Zilveren olielamp 90
Zilveren olielamp
Startprijs 200 EUR
Zilveren Groninger brandewijnkom, 18e eeuw 93
Zilveren Groninger brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 460 EUR
Lepelvaas & kristalmandje 94
Lepelvaas & kristalmandje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren tabaksdoos 96
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

250 EUR

Zilveren theekan, roomkan en comfoor 97
Zilveren theekan, roomkan en comfoor
Startprijs 500 EUR
Stel antieke zilveren groentelepels 98
Stel antieke zilveren groentelepels
Startprijs 95 EUR
7-Delig zilveren servies 99
7-Delig zilveren servies
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren ketel & roomkan, 1896 114
Zilveren ketel & roomkan, 1896
Startprijs 340 EUR
Groninger zilveren brandewijnkom, 1856 115
Groninger zilveren brandewijnkom, 1856
Startprijs 340 EUR
Zilveren medaillehouders 116
Zilveren medaillehouders
Startprijs 120 EUR
Antieke zilveren rammelaar 117
Antieke zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR
Stel zoutvaatjes met zilver 118
Stel zoutvaatjes met zilver
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Zilveren tabakspot, 1839 119
Zilveren tabakspot, 1839

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren doos 120
Zilveren doos

Resultaat:

150 EUR