Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Antieke 835/000 zilveren lepel met Haags Lof. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Lengte 21 cm. Circa 52 gram. Mr. J. van den Broek - Amsterdam. Anno 1832. In goede staat.
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren ajour gezaagde bekerhouders met vingergreep en parelranden. Beiden Mr. A. Meier - Schoonhoven. Anno 1919 en 1922. Eén maal exportkeur dubbel afgeslagen. Circa 132 gram. Afmeting:...
Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...
Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.
Antieke schaar met zilveren grepen en ketting met haak, vermoedelijk 18e eeuw. Met pareldecoratie met voluten. Voorzien van een jasseronketting en rokhaak met floraal element. 15 cm ketting 44 cm. In ...
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Twee zilveren dozen, 835/000 en 925/000, rechthoekige gladde doos met houten interieur, voorzien van gravure aan de zijkant ANVV 1915-1965, 15x10x3cm en een rechthoekige doos met lijnenbewerking op he...
Zilveren doos, 800/000, rechthoekig model met op het deksel voorzien van lijnenbewerking. Voorzien van een houten interieur en bodem. 16x9,5x3cm. In goede staat
Geslepen kristallen potpourri-vaas met florale geëtste geslepen graveringen op 835/000 zilveren voet met parelrand en 835/000 zilveren ajour gezaagd deksel. H 15 cm. Midden 18e eeuw Mr. P. Zöllner en ...
Stel antieke 835/000 zilveren vorken met gecontourneerde stelen en scherpe florale Biedermeier graveringen. Anno 1859. Lengte 18 cm. Circa 54 gram. Mr. Wed. G.W. Uriot - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Lot zilver met een bijbel met zilveren slot, een beursje met zilveren beugel, een rond pillendoosje, naaldenkoker en een peper- en zoutstrooier met zilveren dop.
Zilveren strooilepel met een peervormige bak met ribben en voorzien van een gezaagd patroon. Voorzien van een steel met een vogel met graveerwerk. MT.: Jacobus Kleijn, Schoonhoven, jl.: A: 1772. 15x5...
Zilveren strooilepel met een schuitvormige bak met o.a. gezaagd ruitpatroon en voorzien van een parelrand. De bak is voorzien van een gravure met kroon. Met ivoren steel. MT.: Onduidelijk, Amsterdam j...
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Zilveren pijpcomfoor, 835/000, met koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement. MT.: Amsterdams Keur, Amsterdam, na 1954. ø15x10cm. In zeer goede staat
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp voorzien van slijpwerk en een geschulpte rand en de boterstolp voorzien van geetst meander patroon. Enkele chips, verder in goede s...
Kristallen beschuitbus en marmeladepot voorzien van onderschotel en slijpwerk, voorzien van zilveren knoppen, 833/000. Bij beschuitbus chip uit onderschotel en stuk uit rand van het deksel, verder in ...
Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 800/000 met fraai bewerkte rand. Afmeting: 14 x 19 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat