Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep, 1863
Resultaat: 160 EUR

Grote zware zilveren visschep, 833/000. Fraai gezaagd en versierd met graveerwerk alsmede met een benen greep. D.J. Haas, Amsterdam. jl.:d: 1863. Samengesteld. 34 cm. In zeer goede staat

Zilveren slatang, 1865
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000. Gecontourneerd model versierd met fraai floraal graveerwerk. MT.:J. Even, Amsterdam. jl.:f:1865. 31 cm. ca 174 gram. In zeer goede staat

Engels/Schots tabaksdoosje met zilver
Resultaat: 160 EUR

Engels/ Schots tabaksdoosje uit hoorn met zilveren deksel. Scharnier defect. 8x6cm.

Zilveren lepel Middelburg
Resultaat: 160 EUR

Bijzondere grote zilveren lepel, 833/000, met een ei-vormige bak voorzien van een afbeelding van het stadhuis van Middelburg. Met een dubbel getorste steel met figuren en een afbeelding van het wapen ...

Zilveren doos
Resultaat: 150 EUR

Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen, wapen en palmet. 28x17x12cm. In goede staat

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 150 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat

Zilveren Russische suikerbak
Resultaat: 140 EUR

Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...

2 Zilveren lodereindoosjes
Resultaat: 140 EUR

Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een schuitvormig model versierd met graveerwerk. jl.:P1824, 4x2,5x3cm en een rechthoekig doosje met gezaagde bovenrand en versierd met graveerwerk. MT.: Pieter ...

2 Odeurflacons met gouden dop
Resultaat: 135 EUR

Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...

Lot zilveren bestek Haags Lofje
Resultaat: 130 EUR

Lot zilveren bestek, model Haags Lofje, met 2 opscheplepels, een sauslepel, één tafelcouvert met mes, vork en lepel, 3 dessertmessen en een fruitmes. Het couvert en de messen zijn voorzien van een mon...

Zwaan met zilver en klontjestang
Resultaat: 130 EUR

Kristallen zwaan met zilveren kop en vleugels, voorzien van zilveren klontjestang, 835/000. 14x9x13cm. In goede staat

Zilveren strooilepel, 1740
Resultaat: 125 EUR

Kleine zilveren strooilepel met een ronde bak met gezaagd patroon en een gekrulde steel met putto hoofd. MT.: Barth. Vos, Amsterdam, jl.F:1740. 8,5 cm. ca 15 gram In goede staat

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 125 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...

Zilveren miniatuur commode
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur commode, 835/000, met filigrain en getorste bewerking, voorzien van 3 lades. 4x3x4cm. ca 55 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel, 1786
Resultaat: 120 EUR

Zilveren strooilepel, met ronde gecontourneerde bak met zaagwerk en voorzien van een gekrulde steel voorzien van zeepaard. MT.: Simon Decker, Amsterdam, 1786. 12 cm. ca 25 gram. In goede staat

Zilveren knottenkistje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren knottenkistje, 835/000, op 4 klauwpootjes versierd met allegorische voorstellingen. 7x5x7cm. Voorzien van importeursteken.: Aubert ( Lancelle jueweliers) 's Gravenhage jl.: s:2002. ca 149 gra...

Olie- en azijnstel met zilver
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen olie- en azijnstel met amandelslijpsel, drie-kantige schenktuit, compleet met stoppen. Geplaatst in 835/000 zilveren houder met greep, geplaatst op zwart houten basement welke voor...

Aarbeienschotel met zilveren beugel, 1872
Resultaat: 120 EUR

Kristallen aardbeienschotel met geslepen rand, geplaatst op 3 poten met zilveren beugel, 833/000 versierd met graveerwerk. Compleet met bijbehorende onderschotel en zilveren beugel. MT.: onduidelijk,...

Zilveren restbestek (lepels/messen)
Resultaat: 120 EUR

Zilveren restbestek, 800/000, met 12 theelepels, 8 fruitmessen, slacouvert, taartschep. allen met een gecontourneerde steel met opgelegde rand. Totaal ca 436 gram, zonder messen. In goede staat.

9 Zilveren bestekdelen filetrand
Resultaat: 120 EUR

Negen zilveren bestekdelen met een dubbele filetrand, 833/000, 3 dessertvorken en 6 -lepels. 18 cm. Tanden wat afgesleten, verder in goede staat. MT.: Reeser en Zn, 's Gravenhage jl.:I-N:1893-1897. To...

Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.

Zilveren miniatuur, grote koets
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur koets met paard, 835/000, groot miniatuur, met koets met man op de bok en vrouw achterin. Met paard. MT.: Zilverfabriek Premselaar, Haarlem, jl.:r:1977. 15x6cm. ca 116 gram. In ze...

4 Zilveren bestekdelen parel
Resultaat: 115 EUR

Vier zilveren bestekdelen met parelrand, 833/000, met een grote soepsleef, een sauslepel, grote vleesvork en een pasteischep. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten, Gerritsen en van Kempen, Zeist. 16-31cm...

Kerkbeker en graal, BWG
Resultaat: 110 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...