Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver, oa. speldenkussen vingerhoedjes 790
Lot zilver, oa. speldenkussen vingerhoedjes

Resultaat:

50 EUR

Lot zilver, bakjes en strooiers 789
Lot zilver, bakjes en strooiers
Startprijs 70 EUR
4x oud plated, divers 775
4x oud plated, divers
Startprijs 35 EUR
Olie/azijn set met zilver 774
Olie/azijn set met zilver
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Zilveren kapstok met hoeden en hoorn 773
Zilveren kapstok met hoeden en hoorn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, ooievaar en paard 772
2 Zilveren miniaturen, ooievaar en paard

Resultaat:

70 EUR

Wandelstok zilveren greep 771
Wandelstok zilveren greep
Startprijs 80 EUR
Wandelstok zilveren greep 770
Wandelstok zilveren greep
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren miniaturen, slee zwaan en kar 769
2 Zilveren miniaturen, slee zwaan en kar
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Zilveren miniaturen, koets paard, kar koeien 768
2 Zilveren miniaturen, koets paard, kar koeien

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, gouden koets en kleine koets 767
2 Zilveren miniaturen, gouden koets en kleine koets

Resultaat:

90 EUR

2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers 766
2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren kinderlepel 765
Zilveren kinderlepel

Resultaat:

50 EUR

Bijbel met zilverwerk 764
Bijbel met zilverwerk
Startprijs 120 EUR
Zilveren theepot 763
Zilveren theepot
Startprijs 150 EUR
Zilveren pijpcomfoor 750
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 160 EUR
Kaas- & boterstolp met zilver 749
Kaas- & boterstolp met zilver
Startprijs 100 EUR
Beschuitbus&marmeladepot met zilver 748
Beschuitbus&marmeladepot met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kerkbeker en graal, BWG 747
Kerkbeker en graal, BWG

Resultaat:

110 EUR

Lot zilver 746
Lot zilver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst 745
Zilveren fotolijst

Resultaat:

40 EUR

Zilveren fotolijst 492
Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst 491
Zilveren fotolijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren fotolijsten 123
2 Zilveren fotolijsten

Resultaat:

100 EUR