Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.
Bertus Baayens. Enschede. Vennetje bij Nijverdal. Olieverf op linnen. Afmeting: H30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Stoomboot aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 73 x B 60 cm. In goede staat.
B. Boeziek. 1877 - 1954. Binnenhof. Pastel op papier. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
H. Roeloffzen. Nijmegen 1942. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij plaggeschuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
J. Vergeer. 1894 - 1969. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram A.M. Dubbelzijdige tekening. Eén maal landschapsstudie met boten. Eén maal twee figuren bij boeren huis. Toegeschreven aan Anton Mauve. 1838 - 1888. Houtskool en pastel op papier. Afmeting: H...
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In redelijke staat verf laat op sommige plekken los.